Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şerif4359 Avatarı

Gerçek Adı
    şerif
    Son Giriş
    14.12-2014
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben de tip 1 diyabetten kurula girdim bel fıtığı ile beraber 38 verdiler. başka ilde tekrar kurula almadılar. sadece bir kere kurula girebilirsin diyolar. bu raporu alma k için tekrar kurula giremiyor muyum

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

İl Sağlık Müdürlüğü'ne itiraz etmelisiniz ya da 6 ay gibi bir süre beklemelisiniz.

Muhtemelen Şekerden 30, bel fıtığından 12 verilmiştir oran size.
    Bu durumda şekerden daha yüksek oran alabilmek için sonuçların nasıl olması gerektiğini ve durumunuzu karşılaştırabilirsiniz:
    b- Komplikasyon yapmamış olan, açlık kan şekeri 200 mg’ın altında tutulabilen, ketoz ve hipoglisemi göstermeyen Tip I diabetes mellitus:% 30
    c- Açlık kan şekeri sürekli olarak 200 mg’ın altında tutulamayan, komplikasyon yapmış ketoz gösteren Tip I diabetes mellitus:% 40

Üye
    şerif4359 Avatarı

Gerçek Adı
    şerif
    Son Giriş
    14.12-2014
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şekerden %30 bel fıtığından %8 verdiler. 45 gün sonra tekrar başkka hastaneye gittim . kafana göre heyete giremezsin . bunun süresi yok kanunların değişmesi gerekiyor dediler.o zaman ben altı ay bekleyip tekrar başvurayım. bilgileriniz için çoook teşekkür ederim.