Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    greklo44 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal Eren
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben is kazasina bagli sag el serce parmak haric diger parmaklarimi kaybettim daha sonra izmirde sag ayak bas parmagi alinip sag el bas parmagi ve2. Operasyonla sol ayak 2. Ve ucuncu parmak blok halinde sag el orfa ve yuzuk parmaga nakil yapildi isaret parmagi ise 1. Bogumdan itibaren yok sizce % 40 ve uzeri kurul raporu alabilir miyim

Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşım soruna cevap veremicem ama benim bi sorum var. Parmak nakli ilk tedavi aşamasındamı yapıldı yoksa tedaviler bitip iyileştikten sonramı yapıldı?

Üye
    greklo44 Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal Eren
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merrhaba malatyada parmak kopmam is kazasina bagli yasandi univ.hastanesine olay gerceklestikten yarim saat sonra ameluyata aldilar ama kopan 4 parmaginda 9 saatlik ameliyat sonucu basarisiz oldu bu durumdan sonra parmaklari kurtarir miyiz diye ameliyat sonrasi ucakla izmir emot hastanesine vardik fakat kopan parmagin omru 6 ile 8 saat oldugu icin o surede gectigi icin kucuk ihtimal kan akisi olur diye 2 gun beklediler parmaklarda kan akisi olmayinca bana ayagimdan elime parmak nakli onerdiler ister simdi parmak naklini ol ister sonra dediler zaman konusunu bana biraktilar bende is kazasindan toplam 1 hafta sonra ilk opersdyonumu daha sonra ikinci operadyonumu olup 15 icinde taburcu oldum yani oaydan sonra beklemedim

Üye
    agider Avatarı

Gerçek Adı
    Adnan
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anladım arkadaşım teşekkürler, bende de aynı problem var ama 15 yıllık bi olay bu kadar zamandan sonra ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum sadece bilgi için sordum tekrar teşekkür ederim. Geçmiş olsun.