Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sifasizsiniz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar merhaba herkese öncelikle acil şifala. rEngin bilgilerinize ihtiyacim var

Ben 15 seneden beri sensorimotor polinoropati hastasının yürüme de zorluk kuvvetsizlik cabuk yorulma ve ayak parmaklarimda sekil bozukluğu ve hissetmeme mevcut
    ayrıca kollarimda aşırı kuvvetsizlik hareketten sonra ellerde titreme ve uyusma oluyor aksamlarida bütün vücut ağrı içinde geciyor

2012 yılında ise ramotoit atrit teşhisi konuldu bundada el parmaklarim şişip hareket ettiremiyorum kollarimida kaldiramiyorum

hastaliklarimlada barışık bi insanım Allaha şükür

2006 yılında nörolojik hastaligim yuzinden askerlik dolayısıylada gata dan askerlikten muaf raporu verdiler
    Devlet hastanesinden hastaliklarimin belgeleriyle ve gatanin raporuyla başvuru yapsam % 40 raporu alabilir miyim

Bilgilerinizi paylasirsaniz çok sevinirim. Hepinizden Allah razi olsunHerkese sağlıklı huzurlu günler...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

İkisi için de ne kadar oran verileceği konusunda bir şey diyemeyiz, çünkü sizde yol açtığı hasarlara göre puanlama yapılır.

Üye
    sifasizsiniz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ayak parmaklarimi kullanamadigim için dengemi sagliyamiyorum cabuk yoruluyorum sabah ise basladigimda öğlene kadar artik elden ayaktan dusuyorum ve agrilarim başlıyor ellerimde ise şişme olduğu zaman en basitinden kiyafetlerimi bile giyemiyorum bende bıraktığı hasarlar simdilik boyle ve benzeri şeyler bu durumlarla da karsilastigimda karamsarliga kapiliyorum