Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seranko Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    duyqii ;
    Siz benim yazdıklarımı uygulayın.. Bunu bizzat ben de yaşadım.. İl sağlık kurulu buna müdahele etmez... Çünkü hastane değil,onu yazan memurun kusuru var.. O nedenle kendi iç bünyelerinde halledecekler.. Yapacağın tek şey hastane yönetimine yazılı dilekçe vermek.. Baktın dilekçene yanıt vermiyorlar,gittiğin hastanenin hasta hakları birimine git.. O da olmuyorsa BİMER'e yaz,onlar anında gerekli yerlere iletiyorlar ve ilgili kişiler seni arıyorlar.. Yazdıklarımı uygularsan kısa sürede sonuç alırsın.. sağlıcakla kal...

Üye
    sedatgedik Avatarı

Gerçek Adı
    sedatgedik
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

raporu aldığınız hastanenin sağlık kuruluna git danışmadan itiraz dilekçesi iste doldur o dilekçeyi danışma sana bi yer söliycek oraya ulaştır dilekçeni. 3 ile 6 ay arası sana ankaradan cevap gelir...

Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastanenin Başhekim yardımcısı ile görüşmeyi düşünüyorum. Umarım yaptıkları bu sacmalığı düzeltirler. Bİlgilerin ve yönlendirmen için çok teşekkür ederim seranko

Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastane ile görüştüm eğer bir itirazın varsa il sağlık müdürlüğüne et diyor nasıl itiraz edebilirm hangi evrakalar gerekli ??

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

İtiraz dilekçesi ve raporunuzun onaylı örneği ile İl Sağlık Müdürlüğü'ne başvuru yapın. Sizi başka bir hastaneye sevk ederler. Dilekçe şuna benzer olabilir;

... İl Sağlık Müdürlüğü'ne,

....... tarihinde .......... hastanesinden ..... kayıt numarasıyla almış olduğum sakatlık oranımı gösteren sağlık kurulu raporunda belirlenen sakatlık oranın, olması gerekenden düşük olduğunu düşünüyorum. Raporun yeniden değerlendirilip tarafıma bildirilmesini arz ederim.

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aç kapa artemamı bu engellierin durumu önce aldığın oranı sonra alamıyorsun,eski raporlar nden geçerli değil,verilen hak geri alınırsa,nasılsa verilen haklar geri alınıyor diye devlete olan güvenimz sarsılr,burdaki sıkıntılar yazılanlar devlet tarafından dikkate alınmıyormu,yada kaa'lemi alınmıyor,hükmet ne için göreve geliyor,sıkıntılara çözüm bulmak için ve ben daha iyisni yapacağım diye aday oluyor,engelliler yeni bi rapor almaya gittiğnde herkesin içnde bi sıkıntı var,acaba oranım düşecekmi,bu sıkıntı insanın pisikolojik olarak çok etkiler,zaten toplum tarafından acınarak görüldüğümüz kesindir,toplumda yeterince moralimiz bozuluyor,buna birde kurumlar ekledimi eline sağlık,o insansanda yaşama hevesi diye bişey kalmaz,

Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim KKELEBEKK

saim turhan;
    Katılıyorum kimsenin umrunda değil ki ne zorluklarda olduğumuz herkes bir yol bulmuş yürüyor biz de orda burda uğrasıp duruyoruz

Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    seranko bu dediklerinin hepsini yaptım ama kimse ilgilenmedi eğer bir itirazın varsa il sağlık müdürlüğüne git dediler bende oraya gidip itiraz dilekcemi verdim umarım bu sefer hak ettiğim sonucu alırım

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: seranko Mesajı Gör
    duyqii ;
    Siz benim yazdıklarımı uygulayın.. Bunu bizzat ben de yaşadım.. İl sağlık kurulu buna müdahele etmez... Çünkü hastane değil,onu yazan memurun kusuru var.. O nedenle kendi iç bünyelerinde halledecekler.. Yapacağın tek şey hastane yönetimine yazılı dilekçe vermek.. Baktın dilekçene yanıt vermiyorlar,gittiğin hastanenin hasta hakları birimine git.. O da olmuyorsa BİMER'e yaz,onlar anında gerekli yerlere iletiyorlar ve ilgili kişiler seni arıyorlar.. Yazdıklarımı uygularsan kısa sürede sonuç alırsın.. sağlıcakla kal...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12