Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emreöztürk Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    18.10-2014
    Saat
    02:03
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar 22 senede önce damak yarıklıgından dogdum ve amelıyat ettiler aradan zaman gecti sürekli insanlara derdimi anlatmaya çalısıyorum ama malesef konuşmamdan dolayı karşıdakı ınsanlar o anki olayı anlamakta güçlük çekıyor bazen anlamıyorlar magzalarda satış danışmanlıgı yapmak istiyorum satış kabiliyetim oldugu halde konuşmandan dolayı müşteriler sıkıntı çekıyorlar diyip işten çıkarttılar bır kac defa başıma geldı ve diger bir olayda da 17 yaşımda bir fabrıkada çalısırken iş kazası geçirip sol elimin orta parmak ve işaret parmagmın uç kısımlarını kaybettım ve hiç bir şekılde bır işte kullanamıyorum mahkeme parmaklarıma bilir kişi %3 iş göremezlik içinde %10 verdi fabrıkalarda çalısmak istiyorum parmagımdan dolayı işte çıkartıyorlar yavaş yapıyorum diye sizce acaba engelli raporu almak istesem alabilirmiyim alabılırsem yüzde kaç olur acaba ne olur bu konuda bilgilendirin

Üye
    hanedar Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    23:23
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim 4 parmak kopmasina sürekli %28 verdiler hesabini sen yap ha itiraz edip yükselirse oranin buda tazminat almanda yardimci oluyor %5 DİE hatirliyorum dava acman için yeterli oluyor %10 un üzerinde rapor alirsanda is kazasi olduğu için sürekli is göremezlik maasi baglaniyor