Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cazcı Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %47-polio sekeli- hastalığım vardı. Göz muayene sonucunda. Astigmat çıktığı için . Sürekli raporumu yükseltmek için gittiğim hastane bana %20 oranında rapor verdi. Il sağlık müd. Itirazda bulunmama rağmen bana gelen yazıda mükerrer rapor aldığım bildirildi. şimdi her yönden mağdur duruma düştüm. Böyle bir olay yaşayan varsa nereye müracat etmeliyim lütfen bilginizi esirgemeyin.tşk

bu sitede bir konu açmama rağmen kimse cevap yazmıyor .bir türlü anlamadım

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm arkadaşım neden yükseltmek istedin raporunu,bu forumu takip etmiyormusun tüm eski raporları hastanelerin artık düşürdüğünü hiç okumadınmı keşke hiç uğraşmasaydın. Sanırım hakem hastane olayı falan olacak ordada düşük olursa bir müddet bekle 6 ay falan sonra başka bir hastaneden ama %40 alabileceğini umduğun bir hastaneden tekrar dene benim fikrim bu...daha idoğrusunu bilen varsa sana yol gösterir ...tühh kötü olmuş...

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

muhammed haklı keşke bu forumlardaki altın değerideki paylaşımları okusaydın emin ol hastaneye gitmezdin kardeşim ,
    hiç hakem hastane olayına girme elinde 47 lik raporunun fotokopisi bile varsa sakla onunla işini gör diğer rapor bağlamaz seni tabi verği indirimi vs hakların varmı bilmiyorum .

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar raporlar artık elektronik ortamda görünüyor bu bakımdan işlem yapmak zor biraz eski raporla