Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ata11 Avatarı

Son Giriş
    13.09-2014
    Saat
    02:07
    Yaşadığı Yer
    ist-ank
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar, her iki kalçamda da çıktı ve platin takıldı . 7 yıl önce oldu doktor bana koşmamam gerektiği yanlış hareket ağır kaldırma yasak olduğunu söyledi. dış görüşümde bir sıkımtım yok sadece uzun süre ayakta kalınca kalçalarım ağrıyor o kadar yürüyüşümde çok iyi değil açıkçası ama topallama yok sadece düzgün gözükmüyor.

her iki kalçamda platin var . kalçalarım çıktıktan sonra takıldı. bir özür raporu alırsam yüzde kaç alabilirim? normalde koşamaz isemde belirli şeyler yapamaz isemde bunu almayı hiç düşünmemiştim lakin okuyacağım okulda bana yurt çıkmadı ve öncelik verilen kişileri araştırdığım tamamiyle torpilin geçtiği gördüm ne yazık ki türkiyenin acı bir tablosu... bu alabileceğim özür oranını söylerseniz mutlu olurum eğer söylemezseniz de herhangi bir ortepedi doktoruna muayene olursam bana söyleyebilir mi ?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    199
    Verilen Beğeniler
    88

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Platinler çıktıktan sonra yürüyüş bozukluğu olursa, ve bu cihaz kullanmayı gerektirecek derecede olursa ancak alabilirsiniz. Aksi halde pek mümkün değil yüksek oran almanız.

Tablo 3.4 - Kalça çıkması ve platin takılması sonrasında hangi oranda rapor verilir?