Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    baykuş Avatarı

Son Giriş
    09.10-2014
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaşlar

ben 4 sınıf resim öğretmenliği bölümünde okuyorum. geçen sene festivalde dünya gözün mobil tırında muayene oldum müdürü bana kartını verdi hastaneye geldiğimde yardımcı olacağını söyledi bende diger hafta gittim ama yeşil kartlı olduğum için muayene ücretide yüksek olduğu için vazgeçtim muayeneden o da hastane sahibini arayıp ücretsiz muayene olmamı sagladı
    2 saatlik muayene sonunda doktor sol gözümün % 30 sağ gözümünde % 10 gördüğünü söyledi
    geçmişte burnuma demir salıncak çarptığı için sağ gözüme kan girmiş ve şaşılık olmuştu 7 sene gözlük taktım düzeldi sonradan bidaha doktora gidemedik
    maddi durumdan dolayı annem düzeldi gerek yok dedi kaldı

dünya göz deki doktor bunu anladı sağ gözde hafif içe kayma var zamanın da rahatsızlık oldu mu gözünde dedi ben de anlattım o zaman doktor göz eğzersizi vermediği için şuan gözün % 10 görüyor ve göz tembelliğide var dedi

sizce engelli öğretmen atamaları için engelli raporu alabilirmiyim

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

bir gözün komple görmemesine % 32 rapor verildiğini bir yerde okumuştu arkadaşım. ama senin durumunda ki biri için şöyle söyleyeyim benim bir gözüm % 20 görüyor ve bana % 4 verdiler. bilmembir sonuç çıkarabiliyormusun. )

bak cevaP için sıkıştırdın diye söledim yani sesin geliyor ok. tabi bana bakma sen git sor tam teşekküllü bir hastanede uzman göz doktoru seni bilgilendirebilir.

tabi sana eş değer bir arkadaşda sesini duyup sana yardımcı olursa ne ala memleket ama yinede hastalık yoktur hasta vardır sözünü hatırlatır ve bu durumu hastanede netleştirirsiniz diyorum.

Üye
    baykuş Avatarı

Son Giriş
    09.10-2014
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eyvallah sağol .. yaşım 27 olduğu için ameliyat filan olmuyormuş dedi doktor yani sağ gözümden umudumu kesmemi söylemişti diger gözüme dikkat etmemi söylemişti .. umarım bu konu hakkında yardım eden olur

Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    eger dediğin gibibir göz %30 diğeri % 10 görüyorsa
    oranın % 32 .4 0lur
    görmeler bu ise oran kesin budur