Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Enn Avatarı

Gerçek Adı
    NuRaY
    Son Giriş
    11.08-2014
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar size bir sorum olacak ben işin içinden çıkamadım bir bilene danışayım dedim ben böbrek nakli oldum öncesinde diyalizde bana %80 özür raporu verdiler 2005 yılında vergi indirimi araba alabiliniyordu o zaman %80 le şimdi çıkarmışlar % 90 ve üstü diye ben Dr gittim yükseltebilirmiyim diye oda bana şuan senin rapor %70 oldu dedi yükseltmek için nasmamış gerek diye sordum zor dedi bana şimdi ben böbrek nakli olarak %70 isem hipertansiyondan ve paratiroitten de özür oranı alabilirmiyim dedim onalarda %10 10 verseler dahi sana yetmez dedi çarpılıyormuymuş neymiş peki arkadaşlar yükseltilemezmi bunlarla beraber %90a Dr sen yinede bi uğraş istersen dedi ama bana kalsa olmaz dedi gerçektende olmazmı uğraşmaya değermiş anlayan arkadaşlardan cevap bekliyorum saygılar

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Doktorunuz doğrusunu söylemiş. Böbrek naklinden artık % 70 veriliyor. % 90 olabilmesi için % 65 daha oran almanız gerekiyor ki bu mümkün değil. Tansiyon için % 10 verilir. Yeterli oranı tutturamazsınız, uğraşmaya değmez. Hesaplama toplama usulu yapılmaz. Balthazard Formülü ile yapılır.

Ek Bilgi: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post510298

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

midyada giderken evdeki bulgurdan olursun boşuna ugraşma

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sahtekarlik mi yapmak istiyorsunuz, yapin, yukarida Allah var. Araba icin deger mi yani, ne uyanik bu Türk milleti be, helal olsun, soruyu sorma cesaretinizde hayranlik uyandirdi bende.

Üye
    Enn Avatarı

Gerçek Adı
    NuRaY
    Son Giriş
    11.08-2014
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler cevabınız için evet bende umudumu kestim olmuyormuş paşa paşa vergimizi ödücez

Ne alaka ya sahtekarlıkla eğer böyle bir hakkım varsa diye sormuştum ben saçmalamışsınız sahtekarlık derken önce bir çevrenize bakın derim Allah'a şükür hiç gocunmadım ben üstüme bile almıyorum bu dediklerinizi