Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bantun99 Avatarı

Son Giriş
    13.08-2015
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    S.alykm Cümletten

Eşim Konuşma bozuklugu var Ses hiç Çıkmıyor Ses tellerinin birisi Kopuk Ayrıca Kansızlık Var

2 Hafta Bir İzmire gidip geliyoruz bıktım vallahi otobüsle git belediyenin aracıyla git rezil oluyoruz
    bi birkim param var 30-40 bin kadar ve araç almayı düşündüm ama bu rapor üzerinden yaralranıp daya iyi bir araç sahibi olmak neden mümkün olmasın dedim ve siz değerleri insanlara sordum yüzde 90 ile alınıyormuş

Eşime yüzde 90 rapor verirlermi bunu kimden alıcam

Veya Belli bir oranda hemen aylık çekmeye başalayabilirmi 2 Senedir yorulduk Kansızlık Kan düşüypor SES HİÇ Çıkmıyor Amaliyat diyorar boğazdan Çok üzgünüm ama araç alıcam artık Bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz Lütfen

Manisanin ilçesinden bir köyde otuyrouz İzmire gel git zor oluyr. Belli civarda hangi hastahaneler verir izmirde de oalbilir LÜTFEN ÇOK ÖNEMLİ BU

Ve 20-30 sene önceki kırmıızı kalem sorun çıkartırmı

Üye
    ALP_ Avatarı

Son Giriş
    25.11-2015
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun. Bana nöroloji, gastroenteroloji, endokrinoloji, göğüs kalp damar cerrahisi ve kardiyoloji bir bütün olarak inceleme yaptı. Hepsinden belirli kronik rahatsızlıklarım var. Aldığım rapor 2 yıl süreli ve %77 oranında. Bana kalırsa vermezler. Ama yine de denemek gerekir. Allah, sana sabır eşine şifa versin. iyi günler.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ameliyat diyorsunuz bence önce ameliyat olur rapor ona göre verilir malum hastalığa rapor verilmiyor oluşan hasara ve yaşam kalitesi ne denli etkilenmişse ona görevrapor veriliyor sizin bu durumunuzda tedavi edilebilir bir durumsa bırakın 90 nı 40 bile vermeyebilirler geçmiş olsun tekrardan