Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    M_c_Y Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, yaşım 24. Ziraat müh okuyorum. 12 yıldır bu hastalığı çekiyorum. Şuan babam üzerinden ücretsiz ilaç alabiliyorum. seneye yaşım 25 olacağında sağlık güvencesinden yararlanamıyacağım. Bunun için rapor almalı mıyım? Eğer alırsam ilerde iş için bir problem olurmu?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

% 60 ve üzeri olması gerekiyor raporunuzun, ne kadar oran verileceği hastalığın sizdeki kısıtlılıklarına göre değişiyor.
    İş için sorun olmaz aksine engelli kadroları için faydası olabilir bile. Örneğin raporunuzda istihdama dair, çalışacağınız ve çalışamayacağınız işlere dair ibareler yer alırsa ona göre rahat sizi zorlamayacak bir işe girersiniz. Sonuçta sağlığınız herşeyden önce gelir. Öyle değil mi? Hem kullanmak istemezseniz raporu söylemezsiniz olur biter.

Üye
    M_c_Y Avatarı

Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    anladım peki Şuan ilaçlar sayesinde herhangi bir sıkıntım yok. Ben biraz araştırma yaptım bunun için. Hastalığın ileri seviyesi için %50 yi geçen raporlar verilmiş. Eğer rapor %60 altı olursa bir problem olurmu? İlerde iş için engelli denilerek işe almayabilirler çünkü.