Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    byrm_yucel Avatarı

Gerçek Adı
    BAYRAM YÜCEL
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar...

Bende doğuştan kalça çıkığı var.. 2008 yılında ilk raporumu aldım ve % 45 oran verildi... Daha sonra 2010 - 2011 - ve 2013 yıllarında yeni raporlar aldım... 2010 yılında vergi indirimi için aldım hastane % 19 verdi ( ankara% 36 olarak onayladı ) ......2011 yılında % 20 ve 2013 yılında da % 12 oran verdiler 2013 yılı raporumu heyete dahi verip çıkarttırmadım bile ...

öncelikle canım türkiyemde kanuna göre engelliyiz ve 2008 yılında şimdide aynı rahatsızlık var zerre kadar farkeden bir durum yok ben 2008 de % 45 engelliysem 2013 de nasıl oluyor da % 12 engelli oluyorum...bunu anlamıyorum..

Herkese göre apaçık engelliyim.. Askere dahi almıyorlar çürük raporu verip... Kısacası devletimi eleştirmem lazım insanları mı yoksa haklı olduğum halde kendimi mi...... Bunun için birkaç yazı yazmak istiyorum ...

Sizlerden ricam cumhurbaşkanı , başbakan,sağlık bakanı vb. önemli olacak merciilerin iletişim ( email ) adreslerini yazarsanız mail atmak istiyorum... Ayrıca kalça çıkığı olan bütün kişilerinde bu işle uğraşmasını rica ediyorum... Saygılarımla

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef böyle saçma sapan sadece kalça çıkığı değil diğer rahatsızlıklardada var
    2008 verdiği yüzde 45 veren hastane aynı kişiye aşağı cekiyor yada yıllarca yüzde 45 raporla
    engelli çalışan kişi emeklilik günü geldiğinde vergi indirimi alamadığından yada aynı derece rapor alamadığından
    emekli olamıyor yok böyle bi saçmalık dediğin gibi askere engelli diye alınmıyor ama engelli raporuda alamıyor
    yaşar ne yaşar yaşamaz canım türkiyem masalı gibi

Üye
    byrm_yucel Avatarı

Gerçek Adı
    BAYRAM YÜCEL
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: turan yılmaz Mesajı Gör
    Malesef böyle saçma sapan sadece kalça çıkığı değil diğer rahatsızlıklardada var
    2008 verdiği yüzde 45 veren hastane aynı kişiye aşağı cekiyor yada yıllarca yüzde 45 raporla
    engelli çalışan kişi emeklilik günü geldiğinde vergi indirimi alamadığından yada aynı derece rapor alamadığından
    emekli olamıyor yok böyle bi saçmalık dediğin gibi askere engelli diye alınmıyor ama engelli raporuda alamıyor
    yaşar ne yaşar yaşamaz canım türkiyem masalı gibi
    işte sorun tam olarakta budur... diğer hastalıklarda da bir sorun olduğu belli sadece kendimden yola çıktım bunun için herkes kendi çapında çırpınıyor ve birşey de yapamıyor birlik olalım diyoruz malesef oda olmuyor.. Ama birşeyler yapmamızda gerekiyor...