Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tabiki beloc zok 50 mg ve kansulandırıcı ikiside raporlu ama bir yerde yazmıyor ayrıca bunu artıya çevire bilir miyim ?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

bu raporun aynısını herhengi bir eczaneden istesen sana çıktısını verirdi keşke bu raporuda heyete girmeden alıp gösterseydin kağıda iliştirsetdin dahiliye doktorundanda 10 puan alırdın kesin ama yapmamışsın artık bi dahaki sefere yap bunu al sana 10 puan daha

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

anlamadım raporları teslim etmedim daha sadece kardiyoloji ve kalp damarcıların yazdığı raporlar bende heyete teslim etmedim bu ilaç raporunu nasıl vere bilirim ve kime gitmem gerekiyor ?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

dahiliye doktoruna göründünmü yoksa sadece iki yeremi gittin

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

dahiliyeciye gitmedim iç hastalıklardan yarın orayada giderim ben sadece kardiyoloji ve kalp damara gittim başka sizce nereye gitmeyeliyim ?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

sana verilen kağıtta gideceüim bölümler işli değilmi benim bildiğim sana kurul kağıdı verilir ve bölümler tek tek yazılır eğer dahiliye yazılmamışsa git eklettir dahiliyeye de gitmeden önce bu kullandığın ilaçların raporlarını bi şekilde temein et doktor raporu görmeden oran verrmez eczaneye git ve raporlu ilaçlarım var bana çıktı verirmisiniz de size vereceklerdir olmadı raporu aldığın hastaneye git ve ilaç raporlarını ordan iste kullanacağım de aldığın raporu elindeki evrağa iliştir ve ondan sonra dahiliye doktoruna git ve deki tansiyon hastasıyım raporlu ilaçlarım var de sana hemen rapora bakıp 10 puanı yapıştırır

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    13

tamam tşkler bunuda yapayım bakalım güzel olur denerim ve cevabı yazarım size

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

kardeşim tansiyon hastalığın var vede raporlu ilacın varsa zaten 10 puan kesin alırsın bu budur yani kolay gelsin eğer eko sonucundada sol ventrikül hipertrofisi + ise oran 20 olur ama sende böyle bişe yok sanırım

sonucuda burdan yazarsan hepberaber görürüz tşklr

Üye
    NİHAT ÖZKAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat ÖZKAN
    Son Giriş
    01.11-2015
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sedat bey merhaba. itirazımın sebebi daha önceden müracaat ettiğimde ortopediden %15 hipertansiyondan %10 oranlarla toplamda almış olduğum %22 raporum çıkmadan yaşadığım kalp rahatsızlığının;sizinde belirttiğiniz gibi klas2'den değerlendirilir ise %30 oranı da eklenerek yeniden düzenlenmesi içindi.galiba bunun için de il sağlık müdürlüğüne itiraz edilip yeniden diğer bir hastane sağlık kuruluna sevk gerekiyormuş,oradan gelen rapora görede bölge merkez sağlık kurulu (adana) değerlendiriyor ve nihai rapor veriliyor imiş.ef değerim için itiraz etmemiştim.daha önceki paylamşımda bahsi geçmişti.belirtmek için yazdım.ef ile ilgili belgem yok,doktorumdan şifaen öğrendim.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

hayır hakem hastahane olayına girmessiniz hemen eğer bundan bahsediyorsanız başka bir hastaneye gider ve raporunuzu alırsınız rapora itiraz etmeyin il sağlık müdürlüğüne gidin ve şöyle diyin benim başka rahatsızlıklarım oluştu buyüzden rapor oranımı yükseltmek için yeniden rapor almak istiyorum diyin gereken yapılır

Üye
    NİHAT ÖZKAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat ÖZKAN
    Son Giriş
    01.11-2015
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğru dediniz.maalesef memur arkadaşlar gereken ilgi ve yardımlarını esirgiyorlar.ilk rapora müracaat ettiğim hastaneden raporun sonucu çıkmadan;kalp rahatsızlığı geçirdiğimi,raporumu almaya gittiğimde belirttim.raporumu veren arkadaş il sağlık müdürlüğüne hemen itiraz etmemi iletti.il sağlık müdürlüğündeki arkadaş ise itiraz dilekçesi yazmamı söyledi,fakat şu şekilde yaz,diye örnek bir dilekçe de belirtmedi.kendim aynen sizin dediğiniz gibi almış olduğum %22 oranlı rapora;sonrasında yaşadığım kalp rahatsızlığının da eklenmesini istediğimi belirtir bir dilekçe yazdım verdim.şimdi belgenin diğer hastaneye ulaşmasını ve kurula girmeyi bekliyorum (yaklaşık 7 gün önce vermiştim).şimdi 2.hastaneden alacağım rapor sonrasında adanaya gitmeyecek miyim.birde ilk aldığım rapordaki %15 ortopedik engel oranına göre(daha öceden b sınıf ehliyetim mevcut)ötv yada motorlu taşıt vergisinden muaf olabilirmiyim.herkese iyi geceler diliyorum.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım böyle bir uygulama duymadım adanaya gelmeni gerektiren bir şey yok sanırım ama genede sor ben senden duydum daha yeni hem öyle bişey olsa bile elden yapmazlar sanırım buişleri evrakları kendi kurumlar arasında gider gelir tabi genede böyle bir şey varsa bilmiyorum en güzeli raporunu alınca ne yapman gerektiğini sormandır ötv den muaf konusunada gelirsek eğer bu şartlarda mümkün değil muaf olamassın engelini ya ortopedik yada %90 ve üzerinde olması gerekir muaf olman için ortopedik engellerde özel donanımlı araç kullanır yada h sınıfı ehliyet alabilir ibaresi olmalıdır raporda bunu kurulda belirtin gerekeni yaparlar ama h sınıfı ehliyet almanız gerekecektir bu durumda

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12