Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    panta1907 Avatarı

Gerçek Adı
    aslı erdener
    Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle herkeze merhabalar.
    ben 3. evre göğüs kanserinden malülen emeklilik için başvuru yaptım. ve sonuç 1 hafta önce elime geçti malülen emekli olduğumu söylediler. bugünde ssk dan aylık gelir bağlama kağıdı geldi 672.00 tl maaş bağlamışlar .
    sorum şu olucak . biliyorumki %60 üzeri olanlar malülen emekli olabiliyor ama ben malülen emekli oldum ama yüzde kaç raporum var bilmiyorum . ssk sordum %60 üzerinde raporun olmasa emekli olamazsın dediler fakat elimde malülen emekli olduğuma dahil ne rapor var ne bilgi var bu raporu nereden öğrenebilirim.ne yapmam gerekiyor. şimdiden ilginize teşekkür ederim . ve malülen emekli nelerden faydalanabilir öğrenmek istiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Maalesef, maluliyet tespitinde rapora oran yazılmıyor. Tam teşhisi biliyorsanız sakatlık oranı cetveli'nde bulmaya çalışabilirsiniz. Ya da o hastaneye gidip "üzerinde oran yazılı bir rapor istiyorum" deyin, yeniden bir rapor düzenlesinler size.

Not: http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html

Üye
    panta1907 Avatarı

Gerçek Adı
    aslı erdener
    Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    h sınıfı ehliyet almak için başvuru yapıcam. ama elimde hiçbir evrak rapor yok nasıl olucak hiçbir bilgim yok kusura bakmayın yeniyim. raporu aldığım yer araştırma hastanesi orasıda h sınıfı ehliyet için rapor vermiyormuş devlet hastanesine gidicem malülen emekli olduğuma dahil hiç bir evrakım yok nasıl yapıcam bilmiyorum