Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asiyurek00 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 2012 yılında yakalandığım bu hastalık da 2 yıldır fazla bir şikayetim yok hastalığım remisyon döneminde hastanede 23 yaşında biriyle karşılaştım engelli raporu almış %48 le ancak onun bağırsağında daralma varmış bende yok benim tek sıkıntım günde bazen 5 defa tuvalete çıkıyorum haricinde sol ayak ve bacağımda birde sol yumurtalığımda ağrı yapıyor çok rahatsız edici değil ama yaşam kalitemi sonuç olarak etkiliyor ben şimdi bu raporu alabilirmiyim alırsam kpss hazırlanıyorum ön lisans mezunu olarak raporu alırsam bu normal sınava girebilirmiyim aydınlata bilirmisiniz teşekkkürler

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım özürlü cetveline bak orda sana uygun oranı görebilir en azından tahmin edebilirsin bunu netten de bulabilir forumdanda araştırırsan bulursun ayriyeten sınav konusu içinde bak engelli olup normal sınava girebilirmisin bilmem

Üye
    asiyurek00 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    baktım arkadaşım cevapladığın için teşekkür ederim benim hastalığımın direkt karşılığı yok ancak sindirim sistemi olarak genel alınmış ve anladığıma göre %50 den değerlendiriliyor ve cetvele baktığımda %40 kesin alırım çünki belirtilmiş hastalığın demiş aktif döneminde farklı ilaçlara gereksinim duyulması hali diye