Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    15.06-2014
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben D.Bakırdan Serdar 1986 doğumluyum evli ve 2 çocuk sahibiyim.1990'da kalbim delik olduğundan ötürü açık kalp ameliyatı oldum ve kalp kapağım değişti.ama o günden bugüne bir çok defa kalp rahatsızlığı yaşadım şuan iyiyim ama ağır iş yapacak durumum yok.Askerlikten elverişli değildir raporu aldım ama şuan işsizim iş bulmam lazım bu konuda neyapmam gerekiyor lise terkim şuan açık öğretim lisesinde okuyorum.
    Sivil doktor heyetinden raporum yok çünkü hala gitmedim gitmem gerekiyormu bu durumda.Gerçektende işsizlik sorunları yaşıyorum evde huzur yok.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım ameliyat geçirmiş olmanız %40 ve üzeri rapor alacağınız anlamına gelmez burada önemli olan kalbinizde oluşan hasarlardır eğer eko sonuçlarınız var ise buraya yazarsanız size yardımcı olabiliriz en önemli olan değer ef değeridir ekoda yazar ef değeriniz 50 nin altındaysa ve koroner arter hastasıysanız oran 5o olabilir

Üye
    sozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    15.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buyur arkadaşım kaçgün önce çektiğim eko

ydGLmL - Açık kalp ameliyatı oldum. Engelli statüsünde rapor alabilir miyim?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

sana bu eko sonucuna göre %30 dan fazla vereceklerini sanmıyorum ama yinede rapor almak için başvur belki iş bulmak daha kolay olabilir ama bunun içinde %40 tan aşağı almaman gerekir tansiyon sorunun varmı tansiyona bağlı raporlu ilacın varmı varsa burdanda puan alabilirsin bence bir şansını dene...geçmiş olsun

birde herşeyin normal görünüyor burda yapılan ameliyatlar ve işlemlere göre rapor verilmiyor burda tedavi edilemeyen durumlara göre rapor veriliyor bunuda bil ona göre hareket edersin sevgilerle...........

Üye
    sozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    15.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belimde sorun var fazla ayakta kalamıyorum fıtık olabilir ve gözüm ara sıra bunalıklaşıyor perde geliyor alerji gibi birşey bunlardan %5 veya % 10 alsam yetmezmi?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım belim ağrıyor fıtık olabilir gözüm bulanıklaşıyor demeyle hiçbir doktor sana oran vermez belgelemen lazım nasıl kalbini belgeliyorsun onuda belgelemen lazım bunun içinde kurula girmen gerekiyor senden bazı tetkik ve tahlil yapmanı isteyebilirler buna göre davranırsın baktın olmadı başka hastaneden almaya çalışırsın ama en azından tecrübe edinirsin ama şunuda bilmeni isterim gerçekten raporda oranları çok düşürdüler ve denetimler çok sıkı yani hak edersen zaten verirler ama hak etmessen asla varmezler tabi kulağımızada bazı yasa dışı şeylerde geliyor ama az bir olasılıkla yapılıyor

Üye
    sozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    15.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar askerlikten muaf aldım ve daha yeni sağlık raporum geldi bu raporla neyapabilirim yüzde kaç almışım bana bir yol gösterebilirmisiniz?işte rapor

http://yukleresim.com/image/zmO
    http://yukleresim.com/image/zmn

benim [42/B/6] benim budur hangi gruba geçiyor ve yüzdeliği kaç?

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım raporu ne için kullanacaksın elinde bulunan mevcut raporunla bir devlet hastanesine başvur durumunu anlat sana yol göstereceklerdir gördüğüm kadarıyla askerlikten muaf yazıyor ama sefer görevinede uygun yazıyor buda yüksek bir oran olmadığını gösterebilir çünkü yüzde yazılmamış oyüzden bilemicem en güzeli bunu bir hastaneye gösterip ne yapman gerektiğini sorman olacaktır