Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shnmrtyrn Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    35

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam daha önceden giresun dan aldığım yüzde 33 raporuma itiraz ettim ve beni trabzona sevk ettiler ve orda da yüzde 33 rapor verdiler benim sorunum şu sağ kolum dirsekten kırık ve 3 kez ameliyat oldum en son ameliyatımı itiraz ettiğim yüzde 33 raporu aldıktan sonra oldum üçüncü ameliyatımı iş yerinde geçirmiş olduğum kazadan dolayı ameliyat oldum ve dirseğimi komple aldılar artık kolumu kaldıramıyorum hareket ettiremiyorum ama el bileğim ve parmaklarım çalışıyor en son aldığım raporu 27.11.2013 tarihinde aldım ve tekrar girmek istiyorum heyete çünki çalışamıyorum ama şu anda raporluyum iş kazası olarak geçiyo raporumda bunun bana faydası olabilirmi ?Heyete tekrar girebilirmiyim veya 6 ay beklemem mi gerekiyo.Ayrıca kolumdan dolayı askerlik yapamadım ve muaf oldum bunun bana faydası olabilir mi ?Kaza sonucu 30.01.2014 den nisan 28 e kadar raporluyum ve doktorum raporumu biraz daha uzatacağını söyledi. Şimdi den herkese tşkler...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Aynı hastaneden yada farklı bir hastaneden almayı deneyin öncelikle rahatsızlığınızın arttığı gerekçesi ile, kabul etmezlerse İl Sağlık Müdürlüğüne itiraz edin elinizdeki rapora, sizi sevkederler...

Üye
    shnmrtyrn Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    35

Peki iş kazası geçirdiğim için malül lüğüm tespiti için sigortaya başvursam ve yüzde 10 un üzerinde rapor alsam devlet ömür boyu maaaş veriyomuş raporun oranına göre doğrumudur veya yüzde 10 değildi yüzde 40 aldım mesela bu aldığım rapor sağlık raporuyla aynı mı oluyo yoksa iş kazası geçirdiğim için farklı bi rapor mu oluyo editör hanım ? Şimdi den tşkler....

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ikisi farklıdır, cetvelleride farklıdır verilen oranlarda. İş kazası tespiti için: http://www.engelliler.biz/forum/kaza...i-tespiti.html
    evet % 10 üzerinde olması durumunda sürekli iş göremezlik geliri bağlanırsa hiçbir şartta kesilmez.

engelli raporu almak için sakatlık oranı cetveli 'ne göre yetkili hastaneler 'den birinden almanız gerekir.