Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar kimimiz doğustan kimimiz sonradan engelli olduk.. Merak ettiğim bir konu var yaşadığımız sorunlardan dolayı birçoğumuzun psikolojisi biraz bozuk olduğunu düşünüyorum yani ortopedik engli de olsa işitme engellide olsa mutlaka bu böyledir. Hiç bu durumdan doktordan belli bir oran verildği oldumu? yani ilaç kullanmadan %5-10-15 vs...alan varsa yazarsa sevinirm öğrenmiş oluruz

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kişinin bedensel rahatsızlıklarına bağlı psikolojik bozukluğu için de oran veriliyor. Ama yeterli oranda rapora sahipseniz ve raporunuz sürekli ibareli ise psikiyatriden oran almamanızı tavsiye ederim. Psikiyatriden oran eklenince rapor 1 yıl süreli olur her yıl rapor yeniletmek gerekir. Karar size ait tabii..

Nevrotik, stresle ilgili ve somatoform bozukluklar;
    (yaygın anksiyete bozukluğu, panik bozukluğu, fobi, konversiyon bozukluğu, somatizasyon bozukluğu, hipokondriyazis, Ağır stres tepkisi ve uyum bozukluğu, Dissosiyatif bozukluk )

1-Tedavi ile işlevselliği tam düzelen:% 0
    2-Tedavi ile işlevselliği kısmen düzelen:% 25
    3-Tedavi ile işlevselliği düzelmeyen:% 50

Üye
    KapganGökhan Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN KOYUNCU
    Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bana oran vermedi. 6 tedavi yazıyor raporumda. 6 ayı da geçti hala aynı ilacı kullanıyorum 1 yıl kullanmam gerekiyormuş ilacı. Anlamadım. Oranım %40