Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Seranız Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Serhan HIZ
    Son Giriş
    23.03-2016
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi akşamlar,
    Selamlarım ve saygılarımla... 5 senedir gördüğüm bipolar bozukluğu ve 10 yıldır kullandığım işitme cihazlarım ile bir engelli raporu alabileceğimi bilmiyordum.Belimde doğuştan boşluk var ağır taşıyamamam diye rapor almak için askeriyede zorlanmamak için sevk ettirdim. Ankara Etimesgut Askeri hastanesine sevk edildim. Bipolar duygulanım bozukluğu ve sağ kulak 52/43 db, sol kulak 55/43 db kaybım ve hipoglisemi şeker rahatsızlığım oldu raporlandı cuma günü ve sonuç olarak askerliğe elverişsizdir raporu aldım. Orada bir görevli engelli raporunu sivilde alabileceğimi söyledi. Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

a.Manik nöbet, bipolar duygu durum bozukluğu, yineleyici depresyon, kronik depresyon

1-Tedavi ile işlevselliği tam düzelen:% 0
    2-Tedavi ile işlevselliği kısmen düzelen:% 40
    3-Tedavi ile işlevselliği düzelmeyen:% 70

% 20-30 gibi işitmeden alırsınız... şeker ve belinizide söyleyin % 40'ı geçer kesin olarak.

Siz ne için kullanmayı düşünüyorsunuz raporu hangi hakkınızdan yararlanmak için?
    http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html

Üye
    Seranız Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Serhan HIZ
    Son Giriş
    23.03-2016
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tek amacım iş konusu ama onunda bir faydası yok okuduğum kadarı ile. Bilgisayar öğretmenliği bitirdim öğretmenlik yapmak istemiyorum.Memleketimde kalmak istiyorum. Özel sektörde,okuduğum şehir olan Konya'da çevrem var ama oraya dönmek istemiyorum. Aslına bakarsanız ben ne yapabileceğimi bilmiyorum bir tavsiye üzerine araştırıyorum.