Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mcan Avatarı

Son Giriş
    03.07-2014
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar 2 yıldır crohn hastasıyım, bu iki yıl boyunca cok zor zamanlar gecirdim sonunda engelli raporu almaya karar verdim.. şu anda hastalıgım aktif durumda 120 kilodan 85 kiloya düştüm.
    perianal fistül ve kronik fissürlerimde var kolonoskopi sonucumuda paylasmak istiyorum sizlerle..
    terminal ileumda 1-2 mmlik beyaz exudalı erozyonlar ve ileoçekal valv uzeri ve cevresinde beyaz exudalı 5-6 mm lik ülserler izlendi sigmoid ve rectumda normal mukoza yanında bazı alanlarda mukozanın granüler oldugu vaskülaritenin kayboldugu görüldügü 1-2 2-3 mmlik ülseroziv şeklinde yazılmıs
    tanı olarakta aktif crohn hasyalıgı e periana fistüll ve kronik fissür şeklinde degerlendirilmiş
    yüzde kaç oranında rapor alabilirim yardımlarınızı bekliyorum herkese cok gecmiş olsun
    Konu mcan tarafından değiştirilmiştir (26.03-2014 Saat 11:42 ).

Üye
    serbay Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    19.01-2016
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım, crohn ve ük. hastalarının oluşturduğu bir grubumuz var. Bu grupta ük. ve crohn olupta rapor alan arkadaşlarımız var. Gruba dahil olup orada sorabilirsiniz. Ben ük. hastasıyım % 40 rapor aldım.

Grubun adresi; https://www.facebook.com/groups/158006677670890/

Üye
    mcan Avatarı

Son Giriş
    03.07-2014
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tesekkür ederim verdiginiz bilgiler için umarım forumdaki arkadaslarda yardım olucaklarldır

Arkadaslar yokmu yardımcı olucak birileri daha önce bu asamalardan gecmiş arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim