Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ege egem Avatarı

Son Giriş
    23.08-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Merhaba;

20 Şubat a kadar sol kalçamda total protezim vardı şimdi ise sağ kalçama protez takıldı yani anlayacağınız çift taraflı kalça protezim mevcut.
    Önceden verilen tek taraflı protezime % 19 + diğer kalça % 5 toplamda % 23 özür oranım var (tablo 3.3 ve tablo 3.33 den değerlendirilmiş)
    Bu arada sigara kullandığım için rapor alırken Göğüs Hastalıklarına da girmiştim oradan oran verilmedi. Şimdi ise Ankara Maliyeden raporum geri gönderildi ve şu ibare var... ''uyumlu volume duyarlı spirometrik solunum fonksiyon testine gönderilmesi.Fonksiyon kaybının tablo 3.4 e göre bildirilmesi''
    ...zaten ortopedide tekrar gidip çift taraflı protez olduğundan dolayı oran yükseltmesi için hastaneye gidecektim şimdide göğüs hastalıklarına girecem... ama aklıma takılan ve internetten araştırmalarımda benim eski oranım 3.3 ve 3.33 den verilmiş tablo 3.4 ise yardımcı cihaza bağlı hastalar için değerlendirilen bir tabloymuş ve birleştirilemezmiş...
    ne kadar doğruluğu var bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    ege egem Avatarı

Son Giriş
    23.08-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kimsenin konu ile ilgili bir bilgisi yok mu