Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    verirlermigercekten %45

Üye
    Engelsisizyasam Avatarı

Gerçek Adı
    MehmeT
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45;

E raporu kesin alırsın diye düşünüyorum ama süreli olabilir .tedavi süren sürekli değil sanırım . gözetim altında değil. bir yıl süreli de alsan yılın bitince sürekli verirler. Tedavi ile çalışabilir alırsan iyi olur.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelsiz yaşam ilaç kullanımım 2007 den beridir ama askere gittikten sora bıraktım askerde de kullandım bi ara sana sorum heyette anlattıklarıma göremi rapor veriyorlar yoksa direk epikrizde ve ilaç raporuna bakaraktanmı direk rapor veriyorlar

napacam benya 5 vakit namaz kılıom dua ediyorum hastalım için bazen intihar gelior aklıma emir veren sesler beni deli ediyor çıldıracam

Üye
    Engelsisizyasam Avatarı

Gerçek Adı
    MehmeT
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncellikle ALLAH Yar ve Yardımcımız Olsun .İnşallah Raporunu Alırsın . Senin doktorun heyete girmeyebilir, yada girebilir sana denk gelirse çok iyi ama o doktor da girmezse sorun olmaz inşallah. Heyet günü doktor seni dinler ve elindeki belgelere bakar .Epikriz raporunun olması çok iyi ilaç raporuna da bakarlar .ona göre rapor alırsın .yoksa sadece şikayetlerin le raporu almak biraz zor olurdu. İnşallah alırsın % 45' i bilgilendirilsin bizleri de . Çok geçmiş olsun.

Üye
    Engelsisizyasam Avatarı

Gerçek Adı
    MehmeT
    Son Giriş
    11.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dün heyete girdim ve heyetteki noroloji uzmanı huzursuz bacak sendromuna puan yok dedi bana henüz raporumun sonucunu bilmiyorum sosyal yardımlaşmaya yollayacaklar raporu bu konuda ne yapabilirim .? doktor hastalıkların oranlarını bilmiyor ne yapmam gerekiyor.?

Üye
    erhanmert Avatarı

Son Giriş
    25.12-2015
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2007 yılında gata sadece test sonucuna göre f29 bta piskotik bozukluk tanısı koydu bu tanıdan hava değişimi kullandım fakat sonrasında boşanma davası sürecinde elazı ruh sağlığ akut stres tepkisi diye bir tanı verdi araştırmalarıma göre bu iki tanıda dsm4 tanı kriterlerine uymuyor özellikle gata nın raporu hakkında artık yalnış tanıda olduğu anlaşıldığından tazminat davası açmayı düşünüyorum bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi yeni test sonucu elimde test normal sınırlar içerisinde tanıyı desteklememektedir diyor tşk bu arada normal süremde kendi isteğimle emekli oldum bu arada emekli assubayım malulen emekli değilim

bahsettiğim konuyla alakalı hukuki bilgisi olan varsa lütfen yol gösterirse sevinirim şu an bulunduğum bölge küçük olduğu için rapor konusunda uzman avukatta bulamadım büyük ilden tutsam maddi gücümü zorluyor tşkler nasıl bir yol izlemem gerekiyor

Bu arada biR forUmda okumuştum ve bir uzman söylemişti bta piskotik bozukluğun geçici bir tanı olduğu söyleniyor bu doğru bir bilgimidir tanı hakkında bilgisi olan var mı acaba

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @erhanmert Tazminat derken ne umduğunuzu pek anlayamadım.Neticede 2007 yılında yaşanmış bu olay ve doktor,ben hastanın o anki durumuna,hal ve hareketlerine göre gözlemleyip,bu teşhisi verdim diyecektir.Gatadan sonra,diğer başka bir hastanenin farklı bir teşhis koyması,Gata daki doktorun yanlış teşhis koyduğunu kanıtlamaz.Kaldıki psikotik rahatsızlıklarda,tedavi ile düzelme olanağıda mevcut ve sakatlık oran cetvelinde de bu durum %0 olarak belirtilmekte.Yani doktor ben muayene ettiğimde psikozu vardı,muayeneden sonra düzeldi derse nasıl tazminat hakedeceksiniz?Bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.Sağlıklı günler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12