Sayfa 34 / 38 İlkİlk ... 24303132333435363738 SonSon
Toplam 569 mesajın 496-510 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Onu da hastaneye danış sen mi tanıyı koyacaksın ki rahatsızlığın özelliklerini soruyorsun kardeşim?Uğraşma böyle şeylerle hastalığımı da tam araştırayım deme genel özelliklerini bil ve ilaçlarını kullan.Derine inersen kaybolursun.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam bakalım derine niye ineyim rahatsızlığımızı anlatırız ne varsa bizde çıkan tanıya göre gideriz deep

ama moral bozukluğu içindeyim 6 ay gecermi ya ne harçlık var ne gelirimiz zor

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Öyle de yap derine indikçe mahvolursun ama sana genel tanıları söyleyeyim ani ruhsal değişimler,kişiliğin bölünmesi,halisinasyon görülmesi,sesler işitilmesi,bu dünyada görülemeyen şeyleri gördüğünü,duyulmayan sesleri duymayı iddaa etmek gibi şeyler var.Nesneleri farklı algılama da vardır tabi.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deep bilgin bir kişi bana anlattı kulama sesler gelmeyi bana vesvese dedi kendine iyi bir bak dedi kendini bil dedi gercekten öle vesvese galiba ama bende gercekten olan seyleri sana sölim doktorada sürekli bunları bahsedicem içime kapanıklık hayattan zevk alamama işlerde çalışamama başarısızlık garip garip hareketler yapma az cok yırtınmak intihar düşünceleri bazen ağlamak evden cıkamama mutsuzluk karma karısık duygular içinde olma kendi kendine konuşmak asıl bunlar var deep artık ne derler bilmiorum

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Kulağına gelen sesler komut veren seslerse bunlar vesvese değildir farklı bir durumdur vesvese içten içe gelir kulağa çalınmaz ses olarak.Örneğin bende bir dönem çok koyu vesveseler olmuştu.O yüzden sen düşünme bunu düşünmesi gereken doktorlardır.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktor bana izmirde hangi kulağına geliyor ses dedi sol kulağıma dedim erkekmi kadın sesimi erkek dedim

arkadaşlar bende garip garip hareketler yapmak var sürekli engel olamıyorum yıllardır gelen başarısızlık var hayattan beceri yok içine kapanıklık intihar düşünceleri var mutsuzluk bunlar ne hastalığına giriyor bende ??

ara sıra ağlıyorum hayattan zevk alamama hayatta basarısızlık beceri olmaması içime kapanıklık garip garip hareketler yapma eve kapanma işyerlerinde çalışamama arkadaslar bende ne olabilir sizce?

intihar düşünceleri gelio aklıma sürekli bıktım bu hayattan ne hastalığı tasıyorum tahmin yapacak varsa yorum yapsınlar

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Neyin tahminini bekliyorsun anlamış değilim arkadaşım birisi sana şu rahatsızlığın var dese ona inanacak mısın?Doktoruna danışsana bu konuları.

Üye
    storm1974 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2016
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egos45 bende majör depresyon ve panik bozukluk tedavisiyle mayıs ayından beri sürekli ilaç kullanıyorum.elimi oynatıp yürüyemiyordum.işimi gücümü bıraktım herşeyden
    vazgeçtim.ilaçlarla şimdi öncekine göre biraz daha iyiyim.düzenli ilaç kullanırsan ve iyi bir doktor kontrolü ile bu sorunları aşarsın.vucut zayıf kalınca,bagışıklık sistemin çökünce,korkulara,çaresizliklere cevap veremezsen beyin senle dalga geçmeye başlıyor.bende panik atak başlayınca kalp krizi geçiriyorum sanıyordum,nefes alamıyordum,
    yutkunamıyordum.acile gidiyordum bişeyin yok kalp atışın hızlanmış diyordu.herşeyin başı beyin beynine sahip ol o seni ele geçirmesin sen ona hükmet.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi deep raporda diyorki psikotik bozukuluk tanının netleştirilip özür oranına karar verilebilmesi için 6 ayda 1 psikiyatri görüşü uıygundur bunlar psikotik bozukluk varmı yokmu onu istiyorlar benden diyelimki başka bir tanı çıktı bende depresyon veya bipolar v.s yinede 6 ay sonunda kabul ederler deme ne cıkarsa cıksın bunu örenmek istiyorum

gecmiş olsun storm kardeş

şimdi deep raporda diyorki psikotik bozukuluk tanının netleştirilip özür oranına karar verilebilmesi için 6 ayda 1 psikiyatri görüşü uıygundur bunlar psikotik bozukluk varmı yokmu onu istiyorlar benden diyelimki başka bir tanı çıktı bende depresyon veya bipolar v.s yinede 6 ay sonunda kabul ederler deme ne cıkarsa cıksın bunu örenmek istiyorum

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Orası heyete kalmış bir durum.Ama doktorun heyet doktorlarını arayıp görüşürse onu bilemem.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayrıca şimdi bana cok koyuyor yarın izmire git fiziğe sora kbb var göz var onlardan umudum yok ama yinede gidelecek en son heyete girilecek 4 defa daha gidilecek izmire çöktüm iice hayattan bezdim ölmek gelio içimden 6 ay sora tekrar uras koştur kim çeker benim kadar böle keske dünyanın sonu gelse

hangi doktorum manisadakimi onun haberi yokki izmirdeki psikiyatri doktorumu arıcak yada heyeti

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burdan sor egos kardeş anlamıom o mesajlaşmayı

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Bende diyorum ki Manisadaki doktorun İzmirdeki heyetteki doktorları arasa durumunu iyice belirtse.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o zor deep ulaşamaz doktorum heyetteki doktorlara zaten biraz önce anlattım durumumu abinin biri telefonunu almıs bende aradım müsaitmisin hocam dedim evet dedi kimsin dedi fatih dedim hatırlamadı ama anlat bakalım dedi doktoruma anlattım durumumu kızdı izmirdeki doktorlara yapacak bişey yok dedi madem öyle 6 ay tedavi göreceksin dedi bir bakalım sende ne var ne yok diye hocam psikotik bozukluk tanının netleştirilmesini istiyorlar dedim ya sen hastanede yattın nasıl daha tanı istiyorlar dedi sora ben hocam bende asıl olan şeyleri sölemek istiyorum dedim hayattan soğudum iyice mutsuzum sürekli azda olsa ölümü intihar düşünüyorum eve kapattım kendimi insan içine çıkamıyorum ara sıra ağlıyorum hayattan koptum başarısızım becerim yok kendimi sucluyorum hep garip hareketler yapıyorum dedim bakacağız dedi büyük olasılıkla depresyon olabilir dedi

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    izmirde hangi hastaneye gittin rapor için