Sayfa 30 / 38 İlkİlk ... 20262728293031323334 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 436-450 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeş bana psikolog test yaptırdı tesste şöle dedim görüntüler görüomusun hayır tanrının sizi görevlendiği oldumu evet anneni babanı seviomusun evet şüphecilik varmı birini gördünde yolunu deiştiriomusun onlarada evet kız olmak istermiydin onada evet demişim karanlıktan yüksekliktan korkun varmı evet hayatta basarısızmısın evet dangınlığın oluyormu evet sora meslekle alakalı 7 8 tane sey vardı öretmen olmak bekçi olmak insaat mühendisi olmak istermidin hayır yazdım banyo yapmayı severmisiniz hayır yazdım bana ne derler sence tanı olarak

Üye
    seven06 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    23:39
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

tahminimde sizofreni degilde baska bir tanı korlar ama yinede emin degilim.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sesler duyuomusun evet namazlarını kılıomusun evet kuranın acıklamalarına inanıomusun evet

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

şizofrensin egos % 80 alırsın süreci bizimle paylaş

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ee paranoya, seven 06 şizofren değilsin diyor baska tan ı korlar dior sesler duyuyom dedim tanrının seni görevlendirdiği oluomu evet dedim süphecilik varmı evet yolunu değiştirionmu evet daha dahası sorarım sana seven 06 nasıl şizofren değilde baska bişey bu sölediklerim şizofrene yakın sen neye dayanarak söledin onu

bu arada seven 06 benim yeni tanım paranoid şizofreni

Üye
    seven06 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    23:39
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

iste o senin dediginle olmuyor her önüne gelen senin dediklerini desin o zaman ve doktorlar rapor versin?gözlemliyolar yatırıyolar ve en az altı ay düzenli konroldan sonra rapor veriyolar.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

görüntüler görüomusun hayır tanrının sizi görevlendiği oldumu evet anneni babanı seviomusun evet şüphecilik varmı birini gördünde yolunu deiştiriomusun onlarada evet kız olmak istermiydin onada evet demişim karanlıktan yüksekliktan korkun varmı evet hayatta basarısızmısın evet dangınlığın oluyormu evet sora meslekle alakalı 7 8 tane sey vardı öretmen olmak bekçi olmak insaat mühendisi olmak istermidin hayır yazdım banyo yapmayı severmisiniz hayır yazdım basbaya şizofreniye yakın işte seven 06

dostum seven 06 cım ben ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde manisada 23 gün yattım atipik psikoz tanısı kondu bana emir veren sesler garip hareketler yapma durgunluk boğaza bıcak dayama yazıor epikrizimde ayrıca yeni tanımsa paranoid şizofreni ben heyet hastasıyım izmirde suan heyetle urasıorum benim ilaç kullanmıslığımda var sen ne anlatıon 2007 den beridir yazıor epikrizimde çocuklumda travmalar yasadım ayrıca psikologta teste girdim çıktım ben simdi sonucu bekliorum artık

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

hangi ilaçları kullanıyon egos

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akineton abilify cipralex

egos45
    görüntüler görüomusun hayır tanrının sizi görevlendiği oldumu evet anneni babanı seviomusun evet şüphecilik varmı birini gördünde yolunu deiştiriomusun onlarada evet kız olmak istermiydin onada evet demişim karanlıktan yüksekliktan korkun varmı evet hayatta basarısızmısın evet dangınlığın oluyormu evet sora meslekle alakalı 7 8 tane sey vardı öretmen olmak bekçi olmak insaat mühendisi olmak istermidin hayır yazdım banyo yapmayı severmisiniz hayır yazdım basbaya şizofreniye yakın işte seven 06

dostum seven 06 cım ben ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde manisada 23 gün yattım atipik psikoz tanısı kondu bana emir veren sesler garip hareketler yapma durgunluk boğaza bıcak dayama yazıor epikrizimde ayrıca yeni tanımsa paranoid şizofreni ben heyet hastasıyım izmirde suan heyetle urasıorum benim ilaç kullanmıslığımda var sen ne anlatıon 2007 den beridir yazıor epikrizimde çocuklumda travmalar yasadım ayrıca psikologta teste girdim çıktım ben simdi sonucu bekliorum artık

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Burada seven06 arkadaşıma katılıyorum 7 yıldır ilaç kullanıyorsun ama hepsi birkaç aylık kullanım belli bir sürekliliği yok,sesler duyuyorsun bu senin gerekçen kaldıki şizofreninin kalıtımsal özelliklerinden birisi gözde ya da beyinde yansıyan hayallerdir yani kişi zihninde bazı şeyleri canlandırabilir sana diyorum ki gökyüzünün ortadan ikiye ayrılmasını görenler var gözleriyle halisinasyon olarak sen buradakilere dilediğin kadar dert yan sana çıkış yolu gösterilemez çünkü tam olarak gerçek şizofren pusar arkadaşım.Çevresindeki olaylardan kaçar çünkü halisinasyonlu bir dünyada yaşıyordur.Dediğin şeyler her ne kadar şizofreni belirtileri olsa da doktorlar bunu tam şizofreni olarak nitelendirmeyebilirler.Kendine zarar verme ve düşünme artık bak burada birçok insandan cevap aldın ki bunu istiyordun zaten dediklerini tasdik ettirmek seninkisi ki burada kim ne derse desin inanmayacağına göre sonucu bekle derim..

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biraz olsun kendimi toparladım zaten şuan itibariyle kasmıcam kendimi sonucu bekliycem artık ne cıkarsa şizofreniye gelince deep illaki gökyüzünün ortadan ayrılmasınımı görmem lazım yada halisinasyon mu görmem lazım halisinasyon gördüm zaten ben nerde gördün dersen hastanedeken görüodum ve epikrizde sanrısal bozukluk yazıo yani halisinasyon gördü sora emir veren sesler duyma şüphecilik garip harreketler yapma içine kapanmak insanlardan kaçma kardeşim bunlar şizofreni için yetmezmi bence yeter ayrıca ben doktora anlattım anlattım paranoid şizofren dedi bu adam okumuş adam psikiyatri uzmanı sonucta bana dediki atipik psikozdan şizofreniye cevirebilir ve öylede olmus dedi yazdı tanıyı paranoid olarak ayrıca şunuda belirteyim sana 2007den beri kullanıorum ilaç ama ben 2007 de askere gittim askerde de ilaç kullanıodum bunalımlarım oldu komutanlar askerliğim bitsin die dua ediodu çünkü zihinsel bedensel olarak sorunlarım oluodu askerden geldikten sora tekrar ilaç kullandım kesik mesik sonucta benim 7 yıllık ilaç kullanım sürecim oldu deep kardeşim

askerdeykende ilaç kullanımımı askerde sorunlar olduğunuda belirttim ayrıca psikoloğa

ayrıca deep 78 tane şizofreni sorusu soruldu bana testte ben onlara hep evet vardır doğrudur yazdım sora sen şu olaya bak buna nedemeli tanrının seni görevlendiği oldumu evet dedim çünkü kendimi özel olarak hisssediom buda bir şizofreni sorusuydu

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Doğrudur illaki halisinasyon görülmesi şart değil zaten kast ettiğim genelde görülmesi tarzındadır.Kaldıki dediğin de doğrudur buradaki kimse bir uzman hekim değil belki aramızda psikoloji okuyan kardeşlerimiz vardır.Ama onlarında hastayı canlı görmesi gerekir bir şeyler demesi için sana en az %45 verilecektir bu konuda için rahat olsun.Şizofreni ciddi bir rahatsızlıktır bunu kendimden bilirim çünkü atak dönemlerini az çok tahmin ediyorum yaşadığım için.Takıntılı bir yapın olması çok normal çünkü bu da hastalığın verdiği bir yan etki bu yüzden de kendini yargılama.Sonuçta buradaki herkes hasta ki bu platform bunun için var herkesin birbirine yardımcı olması için bu site bugün var.Seni yargıladığımı sanma sakın çünkü herkes kendisinde ne olduğunu az çok bilir.Sen uğraşını vermişsin ve evet doğrudur dediğin kendini özel hissetmen de doğrudur çünkü her insan aslında diğer insanlara bir bildiri için gönderilmiştir.İslam dininde tebliğ etmek(diğer kardeşine bildirmek) denir bu duruma.Çünkü yanlışı düzeltmek her dinde olduğu gibi İslam dininde de kişiyi özel kılan bir husustur.İlaçlarını düzgünce al sen bir şey olmaz dersin ama bu hastalığı kontrol altına almana yardımcı olan şey ilaçların ta kendisidir evet geçirmez rahatsızlığı geçirse bile şizofreni ciddi bir rahatsızlık olduğundan dolayı birçok psikolojik sorun bırakarak geçer geçersede.Kısaca kardeş bütün psikiyatrik rahatsızlara Allah sabır versin kolay bir şey yaşamıyoruz buradaki kimi kardeşlerimizin belki sakatlıkları bedensel ama bizler de içimizde derin matemler taşıyoruz doktorum bu rahatsızlığa sanki bir kanser hücresi gibi demişti kontrol altına alınmazsa bütün ruhu kapsar demişti ki nitekim de öyle bu yüzden kontrol altında tutmaya çalış ölüm kalım haricinde fazla üzme kendini şüphesiz Allah her şeyi işiten duyan ve bilendir.Bu yüzden derdini Allaha bırak.O çözecektir. Selametle.

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akineton a uyuzum bide norodol
    resmen bitkisel hayat yaşıom içtimde
    bakırköyde doktor sordu akinetonun varmı die
    zar zor konuşmayı başardım
    doktor bey ben onu içmek istemiom nolur dedim ee napcaz o zaman dedi
    o zaman sana zayprexa yazalım dedi yani etken madde olanzapin 4 seneye yakındır kullanıom çok memnunum
    iştah hariç belirli bi yan etkiside yok

evet egos beklenen geldi inş alırsın oranı

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Egos naptı acaba ...bitek merakla bekleyen ben değilimdir eminim sonucu inşallah alabilmiştir

Üye

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merakla bekliyoruz

%80 almıştır

Sayfa 30 / 38 İlkİlk ... 20262728293031323334 ... SonSon