Sayfa 3 / 38 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    anladım kardeşim gecmiş olsun ya ben bugün itiraz ettim adil sorum sana ben hastaneye yatarsam ee 3 hazirandada itiraz için heyet günü benim hem ruh sağlı hastanesinde yatıp ghemde o gün heyete girme olurmu sence ve sorum son ya bide sosyal güvencem yok nekadara maliyet olur bana yada hastanemi karşılıo counu dostum be?

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Hastahaneye yatman da çok doktor a sana koyacağı teşhiş onemlı tabi ki hastahaneye yat o soruları doktora sor. ayrıca sen İŞKUR kağıdı ile mi gittin sağlık kuruluna.

Hemen pskikatriden puan alamazsın acele etme ayrıca psikatri raporları işe almaktan ozel sektor sorun çıkarır benden bu kadar .

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlık kuruluna sosyal yardımlaşma vakfından gittim işkur nebea ) işe girmion dostum ben nasıl yapacam hastaneye yatayım ama sağlık güvencesi yokya nekadara mal olur yatmak orda kimbilir

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ne olcan para mı alcaklar lar sende zaten delisin gir bir bukuat işle delilerin para ödediği nerede görülmüş .) adı üstünde delisin...

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anasının gözü artık sende bea naptın vukuat işle sace deliler gitmio adamım oraya akıllılarda yani sorunlu kişiler adam atıorum yakınını kaybetmiş bunalıma girmiş yatıo v.s v.s seyler

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Dalga mı geçiyorsun sende bir karar ver ilk başta bana özelden MANYAĞIM DİYORSUN sonra akıllılarda gidiyormuş diyorsun kardeşik akıllı adamın psikatri ne işi var Bak açıkça seni bu yazıların senin normal bir insandan daha akıllı hissi uyandırıyor bana aklı dengesi olmayan adam yatar oraya maşallah sen 24 saat internet kullanıyorsun dusuneblıyorsun kardeş SEN SAPASAĞLAMSIN

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim &80 risperdal ilac kullanıyorum

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki dua20 kardeş bendede aynı sıkıntılar var ya sen nasıl aldın yattınmı hastanede3 felan benim hatam direk girdim heyete elimde hiç bişey yoktu sadece hastalığımı anlattım bana depresyon demişler ama oran vermemişler bugün gittim oran yok itiraz ettim hatayı şurda yaptım ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatsaydım belkide teşhis konacak herşey netliğe kavusacaktı heyet raporuna itiraz ettim 3 hazirana

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla ben hastanede yatoyordum ben sık sık sinirkrizi geziriyordum devamlı sesler duyuyordum cift kişilk derlerya kendime bakar bakar aglardım sonra doktora gittik annem durumumu anlattı doktora doktor birşey demedi annem aglıyordı benim hastalıgımdan dolayı kafamı vurur bir yerlere kanatırdım ilac kullanana kullana doktor pisikatrise yatırdı orda kaldım sonra heyete girdim hastalıgımı bilmiyordum üc 4 ay bekledim heyet icin sonra heyet kabul etti allah razı olsun doktor birgün sonra başka yere tahini cıkmış bana raoru verdi gitti yani cok garipti herşey

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım bende gidecem bakalım yatıralım ozaman seni demişti psikiyatri uzmanı bana ya bende nasıl şeyler oluyo bende fazla sinir krizi değil ama yırtınıorum bazen suratım acaipleşio etrafa saldırıom sacmaca hareketler yapıom gülüom ağlıom kimse olmadı zaman tabi zihnim geri biraz okuduğum bazı seyleri anlamıom calısamıom coğu yerde biş yapim yanlıs yaptısam gerizekalı lan bu saksı calısmıo mu lan gibi v.s derler benim hastalımda bu dostum hastanelik deme benimkide biz mal gibi direk heyete girdik anlattık oran vermemişler depresyon demiş gecmiş halbuki depresyondan öte selerde var bende ayrıca küçüklümden beri yasıorum bu hastalığı yasamıs olduğum travmalardan kaynaklı

sinir derken şöle bi özellimde var bazen aşırı sinir oluyo bende babamı dövecek duruma geldim ya bikez ama dısarda kuzu gibiyim titriyo heryerim öle durumlarda sinirlendimmi titreme oluo

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

dua20;

Geçmiş olsun kardeşim sinir krizleri bu hastalık için önemli bir belirtidir... allah yardımcın olsun

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adil sana şey dicem ya heyete kaç kez girebilme hakkı var bir kişinin ben mesela hastahaneye yatarsam 3 haziranda heyet günüm var ona belki gircem belkide girmicem gerci itiraz ettim girebilirim sınırsız mı acaba??

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

6 ayda bir kez girebilirsin ? 3 haziran itiraz için gireceksin oradan da 0 puan alacaksın cunku elinde rapor yok. bir 6 ay sonra rapor alabilirsin sen şimdiden psikatriye git ilaç almaya başla deliler hastahanesinde bir 6 ay kal sonra raporu almak garanti olur.

Bir de doktora gidipp ben manyağım deme soyle de

Bazan kafama sirenler geliyor sesler geliyor kendimi avukat sanıyorum yada hakim oluyorum kendi kendime .

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

manyağım demedim zaten sadece sorunları söledim ben nerden bilion 6 ay kalıncanı ordaki doktor bilir belkide 1 ayda 3 haftada teşhisi koyacaklar bana adil peki bu itiraz edilen heyete girmesek bişe olurmu ben hastaneden cıkınca teşhis konunca girsem sence nasıl yapmalı

Askıda Üyelik
    butterflyeffect Avatarı

Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    yurt disi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    31

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    anlattigin kadariyla durumun baya vahim yuzde 80 alacagini tahmin ediyorum....bide gunluk bakimin cok onemli ornegin hergun yuzunu yikayip dislerini fircalar erkeksen tras olurmusun... onu yapabiliyorsan ev isleri gelir onuda yapabiliyorsan calisma gelir anca ...ama sanirim yapamiyorsun

Sayfa 3 / 38 İlkİlk 123456713 ... SonSon