Sayfa 26 / 38 İlkİlk ... 1622232425262728293036 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 376-390 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tekprens Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan Yarar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    seni çok iyi anlıyorum çünkü bunları bende yaşadım . eskiden çalışıyordum ama işyerinde duramıyordum hem kendi kendime ağlıyordum . çalışmam gerektiğini biliyordum ama çalışamıyordum buda bende büyük sıkıntılar doğurdu . zaten iş dışında kimseyle görüşmezdim benim arkadaşlarım mahallede 12 13 yaşlarında çocuklar yaşıtım yok yani eskiden çok zor gunler geçiriyordum 2 senedir hiç çalışamaz oldum hep tedavi görüyordum 2022 den yaralanmaz istediğimi doktoruma söyledim . oda yönlendirdi ve % 41 rapor aldım bakırkoy ruh ve sinir hastanesinden sende şansını dene belki başarılı olabilir . bu bile insanın beynini düzeltmeye yarıyor en azından azda olsa bir gelirin var diye teselli oluyor geçmiş olsun diyorum ve şansını denemeni öneriyorum

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Kronik şizofrendi,evet dediklerinin birçoğu bu tür tramvalara neden olabilir bunları da ilet karşı tarafa.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekprens kardeş ben yarın testten sora heyet dosyama oran yazılır demi o yazılan oranı görürmüyüm yarın sence

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

dr a sorsan bilgi verebilir sana oranın kaç olduğunu ama bazıları söylemiyor bu arada sen bu sene başından beri uğraşıyorsun senin iş amma uzadı yahu yarın sonucu yaz umarım lehine bişeler çıkar zira çok emek verdin

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün teste girdim uzun uzun anlatacağım ilk babam girdi bana bekle dedi psikolog babam girdi yarım saat cıkmadı anlatmış babam benim oğlan küçüklük yaştan beri böle küçüklünde yılan dolandı psikolog ya demiş sasırmıs sora üzerinden minübüs geçti demiş travmaları oldu diye anlatmıs özel a sınıfında okudu hep basarısız oldu banyoya zorla girerdi demiş çalısamıo işyerlerinde 1 2 gün çalısıp bırakıo işi demiş askerli yaAPTI AMA ZORLA DEMİŞ babam babam bi yandan anlatırken psikolog not alıomuştu çıktı sora ben girdim psikolog nasılsın fatih dedi iim hoıcam dedim sora analatmaya basladım hocam kulağıma emir veren sesler gelio dedim küçüklümden beri böleyim ben dedim yılan dolandı ayama münibüs gecti karda kafa üstü düştüm travmalarım oldu dedim hep hayatta basarısızım içime kapanığım insan içine giremiyorum hayattan basarısız oldumdan dolayı yırtınmalarım oluo ağlamalarım oluo dedim saçma sapan hareketler yapıorum dedim sora psikolog bana ama bak sacma sapan olduğunu biliosun dedi bende ama engel olamıyorum dedim tamam dedi konuşma bitti sora teste gectim ulan tam 566 soru evet ve hayırlı çarpı işareti koyucan şıklar ben testte bazı hatırladım soruları paylasayım sizlerle insan içine çıkıyomusun hayır kalabalık ortamlardan hoşlanıomusun hayır tanrının sizi görevlendiğine inanıomusunuz evet dedim çünkü kendimi özel hissediyorum sora hocaların üfürükçülerin tedavi ettiğine inanıomusunuz hayır sora banyo olmaktan hoşlanırmısınız hayır sesler duyuyomusunuz evet sora insanların göremediği fakat sizin gördüğünüz insan hayvan gibi karekterler gözünüzde canlananıyormu görüyomusunuz hayır işlerde basarılımısınız hayır eğlenceleri severmisin hayır kalabalığa hayır yanlızlığı severmisin evet sora her sayfada meslekle alakalı şeyler vardı yok orman bekçisi olmak istermiydin insaat mühendisi öğretmen olmak v.s hepsine hayır olmak istemezdim yazdım zihin karışıklığı yasıomusunuz evet başarısız bir hayat sürüyomusunuz evet dedim daha dahaları var şimdi anlatacaklarım bunlar cuma günü test sonucum cıkacak ve psikiyatriye bu test sonucum gidecekmiş oranda orada verilecekmiş anlamadığım 566 soruyu bunlar nasıl okucak zor gelmezmi bunlara ben yoruldum be cevaplaya cevaplaya ayrıca en son psikoloğa dedim ki hocam bi sorunum daha var ben okuduğumu anlayamıorum sıkıntı çekiorum bunuda belirtin psikiyatriye dedim kafa salladı düşüncelerinizi yazınız

ayrıca epikrizlerimi doktorun yazdığı notuda okumus psikolog not almıs babam öle dedi

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Sonucu bekleyeceksin artık onlar okurlar merak etme çoğu soruların yerini ezbere bile biliyordur.

Üye
    sensizim. Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    Muş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BIO <doğal 0.16 (-8.00 -2.00 180º)
    V <
    0.2 (-9.00 -2.00 180º)
    F <tilted disk optik disk üzerinde fibrotik membran
    Kac alirm bundan

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sonuç nezaman çıkacak egos

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonuç 5 aralıkta oranda verilecek ulan dahiliye cerrrahi nörolojiye girdim hepsinden sağlam çıktım ya tek umudum psikiyatri

deep;psikoloğa sordum sadece teste göremi değerlendirilcek dedim hepsi birlikte dedi yani epikrizim anlattıklarımız not aldığı hepsiymiş

tamda 566 yapamadım ya 540 larda kalmıstım yeter dedi psikolog

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    81

bir rapor alan şizofreni ilk kez görüyorum bu kadar ugraştıgını bizde aldık hiç ugraşmadık

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çünkü şizofren teşhisi yeni atıpık pısıkozuda sanırım bırkaç aydır ılaç kullanımı var görünüyor eskıdende kullanmış ama düzensiz kullanmış kağıt üzerinde ispatı yok doktora anlatıp epikriz almış egos arkadaşımız ama doktorlar itimat etmiyor bi belgedir bi yazılı kanıt olmadan sıkıntı çıkartıyorlar ..Bu egos için değil illaki doktorlarda haklı bır bakıma ben 2008 den berıdır ılaç kullandım bipolardan 2011 de bıraktım ılacı şimdi 6 aydır tekrar kullanıyorum doktora rapor istesem verırmı vermez tabıkı nerden bılecek doğru söylediğimi, eskı bı ılaç raporum yok bı eczane cıktım yok haksızmıyım adamlarda mesleklerini tehlikeye atmıyor haliyle psikeatrislerin işide zor diğer doktorlara göre ..malum diğerlerine göre tek numara yapılacak bölüm bu

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esma sen şimdi bana rapor vermezlermi diyosun taktın bi ilaç raporuna ilaç zaten kullanıyorum 6 aydır hastaneden cıktıktan sora hem ilaç kullanımına bakmıyorlar hastalığına bakıyorlar hastalığına epikrizde ne yazıyor anlattıkların nelerdir test sonucu nasıl bunlar önemli bi takmışınız ilaçta ilaç yahu her hasta ilaç kullanıyor zaten yok 1 sene kullanman gerekiyomus yok senelercemiş hiç alakası yok ozaman devlet hastanesinde niye bana % 45 verdiler 6 kasımda hemde doktora 5 6 aydır kullanıom dedim doktora ilaç

doktor hastanede sana konan tanıya bakar hastalına bakar tanı ister yeni konsun ister eski olsun paranoid şizofreni

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sana rapor vermezler demiyorum en başındanda konuşmuştuk hatırlarsan şunu söylemeye çalışıyorum adamlar kendılerinide garantıye almaya çalışıyorlar doktor tanıdıklarım var yada dr yanında çalışan bu bilgileri onlardan alıyorum .geçen bırıyle konuştum psıkeatrısın kapısının onunde 1 yıl tedavısını bırakmış elınde bı belgede yok sadece yenı 3 aylık gıttıgı doktorun epıkrızı var 2009 dada kullanmış ( dıkkat edersen kullanmışş başka bı doktorun takıbınde ben şahıt değilim anlamında ) yazıyor epıkrızde ama doktor ınanmadı nerden bıleyım dıye gitmiş kız eczaneden ılaç almış olduğu tarıh dökümünü çıkarttırmış koca bı liste tarıhlerıyle beraber elınde bı ıspatı olunca hiç sorunsuz raporunu aldı ..söylemeye çalıştığım bu elınde bı belge olanın eskıden tedavı görduğunu ıdda edenler için soyluyorum sıkıntı olmuyor ama ispatlayamayanı çok uğraştırıyorlar

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana küçükken yılan sardı bacama çok korktum üstümden minübüs gecti travmalar gectini söledim hepsini not aldı psikolog

e nevar bende kesik kesik ilaç kullandım 2007 den beridir ilasç kullanıyorum ama kesik kesik nerden bilsin doktor kesik kesik kullandım çünkü çalısıodum uyku yapıodu ayrıca hastaneden temmuzda cıktım son 6 aydırda ilaçlarımı kullanıorum ama iyileştirdiği yok beni ilaçların esma şunuda belirteyim babam basımdan gecenleri anlattı psikoloğa epikrizede baktı doktorumun yazdığı notada baktı not aldı hepsini psikolog haftaya psikiyatriye sunacak benim bilgileri bende gideceğim sonucu alacağım bu saatten sora artık ilaç nezamandan beri kullanıomusun dicek

hem ilaç raporumada baktı benim receteye yani ilacı nekadar kullandın değilde hangi ilaçları kullandım yazıordu akineton abilify cipralex

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Senin süreç zaten çok karıştı bence verırler oranını....ben paranoya arkadaş bukadar uğraşılmasıyla ilk defa karşılaştım diyince deneyim ve bilgilerimi paylaşmak istedim psikeatri konusunda

Sayfa 26 / 38 İlkİlk ... 1622232425262728293036 ... SonSon