Sayfa 25 / 38 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 361-375 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Psikolojıde zaten % 80 oranlarda çalışamaz ağır özürlü oluyor sanırım biçoğunda doğrumu hatırlıyorum deep blue ..buda pek ıyı bişey değil bence çalışmak isteyene gerçi ömürboyu çalışmak istemeyen için sıkıntı olmaz tabi

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama ben çalışamıyorum esma kaçtane iş değiştirdim biliomusun 2 3 gün çalısıom çıkıom işten zihnim fazla basmıo ayrıca ben araba motor gibi v.s şeylerde süremiorum kafa basmıo tabiri caizse günlük yaşamım zorlukla geciyor doktora sölücem bunları inş dikkate alır ben bitane psikiyatriye cıkmıstım beni sinir etti araba kullanamıom diom yetenek yoktur dio kafa basmıo kafa dedim umarım psikologta dikkate alıcaklar testlerle beraber

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: esma82 Mesajı Gör
    Psikolojıde zaten % 80 oranlarda çalışamaz ağır özürlü oluyor sanırım biçoğunda doğrumu hatırlıyorum deep blue ..buda pek ıyı bişey değil bence çalışmak isteyene gerçi ömürboyu çalışmak istemeyen için sıkıntı olmaz tabi
    Kesinlikle doğru hatırlıyorsunuz Esma hanım zaten bu oranların arası da yok örneğin şizofrenide ya %45 alırsın çalışabilirsin ya da %80 alırsın çalışamazsın.Çalışmak tabiki iyidir yapabilene en azından vakit çabuk geçer ama yapamayan için yapabilecek bir şey yok.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babam çok kızıyordu ben işlerden ayrılıyorum diye yarın psikologta anlatıcak çalışamıyor diye küçüklünden beri böyle felan dicekmiş zaten çalısamıyorum dendiği an çok büyük bir mesele bu çalısamamak dikkate alırlar umarım

psikoloğun hemşiresi bize ne için kullanacaksınız raporu dedi maaş için dedik onu niye sorduysa sora babamada beraber gelin dedi

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Hassas bir yapıya sahipsen bundan kaynaklıdır işten ayrılmaların birisi bir laf der kaldıramazsın vs. vs. Endişe etme rapor konusunda alamazsan bile dünyanın sonu değil.

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çalışamıyorsan yuksek oran daha ıyı tabıkı inşallah oyle olur ...bende dedım snava gırmek yada iş için falan kullancaksan ona gore beştan duzgun olsun işin .Yarın için bende heyecanlandım ha keşke maaş için demeseydin bi akraba var benımde psikeatride sekreter demiştiki maaş vergı trzı seylerde çok incelıyorlar iş için olunca daha yumuşak bakıyorlar ...bazen bişeyler soruyorum da burda mıllete yardımcı olayım dıye soyluyor sagolsun benım psıkeatrıden rapor almayı düşünmediğimi bildiği için tabiki.. (benim kalp ve metabolızma bozuklugum var % 62 zaten ) bunuda belırteyımde bazı şeyler yanlış anlaşılmasın

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaş için neyini inceliyor ki hastaysan zaten alırsın raporunu %45 % 80 neyse maaş veya vergi alakası yok bence hastalığa bakar o deep hassas bi yapıyla alakalı değil benimkisi tamam oda var ama biraz.benimki başka mesela gecen işten ayrıldım neden ayrıldım adam bana bi iş getirdi anlattı anlattı sora gitti ama benim kafa almadı işi nasıl yapıcam diye sora kafam esti bastım istifayı cektim gittim yapamıom abi olmuo ayrıca şizofrenden vereceklerini bilmiom tanı zaten yeni konmuş millet 7 8 sene tedavi görüo öle verilio bana neyden verirler bilmiom bi dünya derdim var hangi birini anlatayım doktora ya off sığmaz zaten

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende işitme engelliyim bende emir veren sesler duyuyorum ama ses mi değil mi onu anlayamıyorum daha doğrusu ses bile duymuyum bazen duyduğum zaman emir alır gibi oluyom.bende duyamadığım için telefonla konuşurken panik atak oluyorum böyle sesleri hep birbirine karıştırıyorum psikatriye gitsem bana yardımcı olur mu?

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o sesleri alırken emir veren sesleri sana nediyorsa yapman gerekiyor mesela bana bıcak daya dedi boğazına yaptım şuraya dey dio değiyom koş dio koşuorum böyle oluncada vaziyet doktor sana paranoid şizofreni koyuyor bana koyduğu tanı gibi paranoid şizofren benimki ama epikrizde atipik psikoz yazıo da 1 hafta oldu şizofren tanısı konulalı

deep ayku testide yaparlarmı bana yarın sence

aykuda başarılı çıkarım gibi yaparlarsa bilmiom yine 6 7 sene önce beyinden film cekildim normal cıkmıstı şok olmustum okadar travma yasadım bu arada küçüklümde basımdan gecenleri anlatayım size

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Bunun sese uyup uymamayla alakası yok egos bende sesler duyuyordum dinle alakalı ama o emirlere uymuyordum ama rahatsızlığım şizofreni olarak belirlendi.Doğrusu normal sesler haricinde sesler duyup doktora danışılması ve tedaviyi kesintiye uğratmamak.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bacama yılan sardı küçüklümde cok korkmustum sora annemin elini bıraktım otobüs gecti üzerimden sora yıllar sora kafa üstü kaydım kar vardı buzluydu yer sora kafama demir profil düştü anlıcanız cok travma yasadım ilkokulu özel a sınıfında okudum ben askerliği zor yaptım komutanlar deliysen ne askerlik yapıosun be dedi psikiyatri doktoru sen askerlik yapamassın dedi babam dinlemedi olum git askere kız vermezler dedi nerden dinledim hayatım zehir oldu herkes alay etti benle zihnen sorunlarım olmustu ağlıodum bazen üsteğmen cok kırıcı konusuodu bana zekasız herif v.s artık yarın için allah yardımcım olsun anlatacaklarım bunlar

doktora kısa ve öz anlatacağım umarım testlerde cıkar hastalığım hayatımı anlatsam anlatırım ama zamana sığmaz artık hayırlsı inşallah olur diyelim nedim daha

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deep senin kronik şizofrenmiydi tanı yukardaki yazımıda okudunmu ne düşünüyosun

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:53
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

egos % 80 alırsın

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kız diyor 27 ekimden bu yana test sonucunu alamadım ulan zaten ta izmire gidip geliyorum 1 ayda sonuc cıkmamıs ben heyet hastasıyım soruları sorsun testi yapsın yarın versin oranımı onumu bekliycem ya ben

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:53
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sen onu bunu boş ver yarın teste gireceksin söylerler sana

Sayfa 25 / 38 İlkİlk ... 1521222324252627282935 ... SonSon