Sayfa 2 / 38 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hastalıgın nedır egos yuzde kac aldın

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastalığımmı şizofrenik rahatsızlık daha belli değil kasç puan alacağım haftaya beli olacak zihinsel felan pikiyatriye göründüm orda doktora anlattım ben işyerlerinde çalısamıyorum askerli zor yaptım gerek ayku olarak sorunlar yasıyorum bazen yırtınıyorum sacmaca hareketler yapıyorum dedim. o ise bana madem böle bişey var yatıralım seni dedi bende ya ben hem devletten yardım hem de ilaç tedavisi istiyorum dedim.
    neyse bi baktım oda puan vermedi ya sasırdım sordum puanı heyet verecek dedi ama kağıtta ortada % 0 felan bişe yazıodu
    en son heyete girdim ordada 4 doktor vardı anlattım askerliği zor yaptım iş yerlerinde calısamıyorum ayku olarak sorunlar yasıyorum ağlıyorum yırtınıyorum sık sık sacmaca hareketler yapıyorum bazen kimse olmadı zaman ufaklıktan beri var bende bu hastalık ve ben araç kullanamıyorum motorlu araç dedim çıktım
    raporu alacam ama puan kaç verirler

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol kardeşim ya bugün beni şaşırtan bişey oldu avealıyım ben aveadan engellilere özel kampanya felan mesaj geldi acaba dedim yahu yoksa girdikmi engelli grubuna dedim kendimce?

Üye
    devran29 Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

valla hastalıgın ıyılesmemısse yuksek oranda cıkabılır pek bılgım yok bende yenı basvurdum haayırlısı olsunn

B- Şizofreni (Paranoid, hebefrenik, katatonik, ayrışmamış, basit tip şizofreni ile post-şizofrenik
    depresyon ve kalıntılı şizofreniyi içerir)
    1-Tedaviyle çalışabilen 45
    2-Tedaviye rağmen çalışma olanağı olmayan 80 ozur oranında boyle dıyor

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu avea olayına nediceksin peki dostum ya enggelli mesajjı geldi bana bugün

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

egos 45 bence sen sağlamsın kendini çok net ifade edebiliyorsun oyle psikaytriden hemen puan verirlerse bende alırım eklettirdim oranı valla. ben sizofreni cok hastası gordum kendini ifade edecek bir şey değil bu hastalık . ben boyle düşünüyorum.. kusura bakma ben kendi fikrimi yazıyorum sen bana ben manyağım demiştin bence sen akıllı ve normal bir insansın kusura bakma ben boyle dusunuyorum...

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adil12 psikiyatrik ruh sağlığı bozuk olan kişiler illa konuşamayanlar tamamen kendini kaybetmiş kişilermi olmalı ya bi git işine ondan ben araba kullanamıyorum cocuklumdan beri sorunlar yasıorum deme boşuna ayku olarak zihin olarak dahası varda anlatamam sana uzun uzun sen bak kendi işine

hastane doktoru bana ozaman yatıralım seni dedi bana hastaneye ben şuan için kabul etmedim ilaç tedavisiyle rahatlıorum sadece kullanmadım zaman suratım bi acaip oluo yırtınasım gelio cıldırıom etrafa saldırasım gelio sen ne anlatıon bana

Üye
    __akinaton__ Avatarı

Gerçek Adı
    ENES
    Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    LA BIZE HER YER ANGARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yuzde 80 şizofrenı devlet daırısnde calısırmı onu merak edıyom benım yuzde 80

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastalığımmı şizofrenik rahatsızlık daha belli değil kasç puan alacağım haftaya beli olacak zihinsel felan pikiyatriye göründüm orda doktora anlattım ben işyerlerinde çalısamıyorum askerli zor yaptım gerek ayku olarak sorunlar yasıyorum bazen yırtınıyorum sacmaca hareketler yapıyorum dedim. o ise bana madem böle bişey var yatıralım seni dedi bende ya ben hem devletten yardım hem de ilaç tedavisi istiyorum dedim.
    neyse bi baktım oda puan vermedi ya sasırdım sordum puanı heyet verecek dedi ama kağıtta ortada % 0 felan bişe yazıodu
    en son heyete girdim ordada 4 doktor vardı anlattım askerliği zor yaptım iş yerlerinde calısamıyorum ayku olarak sorunlar yasıyorum ağlıyorum yırtınıyorum sık sık sacmaca hareketler yapıyorum bazen kimse olmadı zaman ufaklıktan beri var bende bu hastalık ve ben araç kullanamıyorum motorlu araç dedim çıktım
    raporu alacam ama puan kaç verirler

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

napacam ben şimdi ya manisa akıl ve ruh hastahanesinde heyet oran vermemiş bana akıl ve ruh hastasıyım yahu sacmaca hareketler yapan gaipten sesler duyan aykusu biraz zayıf zihnen sorun yasayan ağlayan kendi kendine konusan gülen araç kullanamayan kişi nasıl depresyon oluyor benim küçükken basıma gelmiyen kalmadı be yılan dolandı bedenime adamın biri cocunla kavga ettim die kafama odunla vurdu münibüs altında kaldım oran nerde orannn türkiyede adalet yok (( itiraz ettim 3 haziranda ssk hastanesinde olucam tekrar napacam ben şimdi resmen öl diolar bizlere (

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    952
    Verilen Beğeniler
    1.237

egos, itiraz sonucu gönderileceğin hastanede kendini daha iyi ifade etmeye çalışır ve inşallah bu sefer istediğin oranda rapor alırsın. Sabır...

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her ne olursa olsun bukez oran verirler sanırım % de 30 35 bile verseler özürlü sayılırmıyım oturanboğa birşey daha var abi ruh sağlığı hastanesinde psikiyatri uzmanı bana madem böle bişey var yatıralım ozaman seni hastaneye ne nedir ne ne değildir dedi ben hayır ben devletten yardım ve ilaç tedavisi istiyorum dedim sorum şu acaba hastanede yatmam daha mı mantıklıydı acaba hastanede görürler bakarlar ona göre bi teşhis kon urdu gibime geliodu heyete hastanede yattıma dair raporum olaydı bilmiom dahamı ii olurdu

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ben dedim sen sağlamsın diye sana rapor vermezler oran bile vermezler eğer engelli olmak yada şizofren hastası isen HASTAHANEYE yatacaksın orada seni izlicekler davranışlarını. belli bir süre takip edileceksin ilaçlar kullanacaksın.

senin en büyük hatan elinde bir hiç bir şey olmadan gitmen. ayrıca ben içimnden geleni söylüyorum sen sapasağlamsın

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HE HE SEN ÖYLE SAN İNSANLARI DIŞ GÖZLÜKLE GÖRMEye devam et sen ben hata yapmış olabilirim bazı seyleri sölemeyi bile unutmusum ben heyette sen konus anca ben yatacam zaten hastaneye ne nedir ne değildir örenilecek ulan sanki sen kendin sacma sapan hjareketler yapıon yırtınıon konusuon bende tanı depresyon kondu ayrıca ben itiraz ettim en iyisi hastaneye yatmak

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tamam işte hastahaneye yat sonuçta hayat senin için zor ve bu zorluklar karşında tedavi olman lazım senin

Egos bana kızdığını farkındayım ama senin durumunu en iyi ben anlarım neden biliyormusun bende mazhar sinir ruh hastalığına psikaytri uzmanına gittim senin dediklerini bende anlattım doktor ne dedi biliyormusun bana : ) ÇIKABİLİRSİN yüzüme bile bakmadı. Beni yanlış anlama ama o hareket eliyle yaptığı çok kanıma dokundu..

Sayfa 2 / 38 İlkİlk 12345612 ... SonSon