Sayfa 10 / 38 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
Toplam 569 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: adil12 Mesajı Gör
    egos 45 bence sen sağlamsın kendini çok net ifade edebiliyorsun oyle psikaytriden hemen puan verirlerse bende alırım eklettirdim oranı valla. ben sizofreni cok hastası gordum kendini ifade edecek bir şey değil bu hastalık . ben boyle düşünüyorum.. kusura bakma ben kendi fikrimi yazıyorum sen bana ben manyağım demiştin bence sen akıllı ve normal bir insansın kusura bakma ben boyle dusunuyorum...
    Ne kadar da pasif bir şekilde yargılamışsınız böyle sanırım akıl oyunları filmini seyretmediniz oradaki bilim adamı da şizofreniydi.Bende de 130-140 civarı ıq var ama ben de şizofreniyim.Her şizofreni hastası kendisini ifade edemeyecek diye bir kaideyi hangi mantıkla çıkarıyorsunuz bunu anlamış değilim.Kimin ne yaşadığını o yaşayandan ve Allahtan gayrısı bilemez.Sizin işiniz dışarıdan bakıp yorum yapmak,bugün doktorlar bile kompleks bir rahatsızlık olan şizofreniye çare bulamazken bu rahatsızlıkla dalga geçer gibi bakmanız açıkçası insan kırmaktan başka bir şey değildir.Ama dileğimiz bizim yaşadığımız çileleri diğer insanların yaşamaması yönündedir.Ben yine de size saygılarımı sunuyorum.

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bende size saygılarımı sunuyorum ilk önce deep arkadaşım.Egos ile aramda geçen konuşmalar sonucu böyle düşünmüştüm ve bana kendisi ilk mesajında ben manyağım demişti ve gayet güzel yazıyordu ve bende boyle bır ızlenıme kapıldım.ve karsılıklı konusmalarımız oldu ve onlar sonucunda ona yol gosterdık ve egos kardes ekpsiri sanırım hastalıgı teshıs koyulmus ve bu orandan heyete gırcek. soyledıgım gıbı o gunlerde bende boyle ızlenım yarattı deep arkadasım. eger ben kotu bır sey yazmıssam egos kardesımden de forumdakı arkadaslarımdan ozur dılerım.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şizofrenide ağır hasta var hafif hasta var ne şizofrenler gördüm burda gayette kendini ifade edebiliyor yazıyor çiziyor burda ulan illa ayamız elimiz tutmamasımı gerekir konusamayalımmı yazmıyalımmı misal sen araba motor kulanıyosundur ama ben kullanamıyorum cocukluktan gelen ruhsal rahatsızlığım var beceri yok sesler duyuyorum emir veren sesler dahasını anlatmıycam hayatım zehrolmus durumda ruhsal rahatsızlık benimki 23 sen değil ben yattı8m hastanede atipik psikoz teşhisi kondu f29 kalkmıs sağlam dior bana keske sağlam olsam ama kaderimiz yazılmıs b u ruhsal rahatsızlığımız var

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Tamas egos45 hayırlısı ile 1 hafta sonra raporumuzu alcaz

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla bilmiom adil kardeş allah yardımcımız olsun sonuçta ya olmıyacak bu iş yada olacak yicek ekmeğimiz varsa bu işten yiyecez bilmiorum atipik psikozdan ne çıkar bakacaz artık

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Estağfurullah ama yargılarken biraz daha dikkat edelim sonuçta her şizofren hastası ayaktayken hayal görecek diye bir kaide de yok ani ruhsal değişkenlikler de şizofreni olarak nitelendirilebiliyor psikoz biraz daha şizofreniye göre hafif bir kavram bunu doktorlar söylemişti bana ama bana yineleyen şizofreni tanısı koyuldu ve ben 10 yıldan beri tedavi görüyorum.Sonuçta burada eli ayağı tutmayan,olmayan engelli kardeşlerim de var ama onların nasıl ki eli,ayağı tutmuyorsa bizim de ruhumuzun bir kısmı çürümüş durumda,ruh çürür mü diyeceksin.Buna en somut örnek bizleriz.Gayet mantıklı konuşuyor olabilirim ama bu hastalığın mantıklı konuşmayla alakası yok maalesef.Ya da bilim adamı olmayla veyahut ıq derecesinin aşırı yüksek olmasıyla da alakası yok maalesef.Rahatsızlık bize ilahi bir şekilde verildi ve bizde bunu yaşıyoruz.İçine çok kapalı olan şizofreni tipleri de var,dışarıya çok açık olan da.Tekrardan saygılar.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki bir psikoz hastasına oran verirlermi yada benim epikrize göre tahminen kaç verirler bana deep kardes

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bu forumun en ünlü sizofreni EGOS45 üstüne tanımam

zaferim Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    15.12-2015
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    AntaLya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım seni siteye post kassın diyemi tuttular çözemedim...

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Psikoz hastasına verirler ama durumuna ve hastalığın şiddetine göre değişir epikriz abartılacak bir durum değil o hastalığın sürecini bildiren doktorlar arası yazışma gibi bir durum sana verirlerse psikozdan verirler bu da ne kadar ilaç kullandığına bağlı mesela ben 6 yıldan beri ilaç tedavisi görüyordum bana ilk başta 2 yıl verdiler rapor alabilmen için belli bir süre hasta olman gerekir.

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

6 yıl mı ? arkadaşım EGOS un yüreğine indirecen valla 6 yıl değil 1 hafta bile bekliyemiyor arkadaşlar. Şimdi yeni başlık açar yine oraya sorar 6 yıl mı diye egos 8 ayda 308 mesaja ulaştı valla .

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Valla sayın adil olan bu kesintisiz 6 yıl ilaç kullanımı ki daha önceden olan 1 yılı saymadı doktor onu da saysaydı 7 yıl ilaç kullanımı vardı.Kurula girdiğimde ağzımdan herhangi bir şey çıkmasına gerek kalmadı.Eğer 8 aydan beri rahatsızlık çekiyorsa arkadaş ve ciddi bir şey olmadığı kanaatine bakılırsa ki nitekim kurulda kullandığı ilaçlara da bakılır bütün bunlar göz önünde bulundurulur şahsen ben engel raporu almamak için çok direndim.Askerlik yapamazsın riskli dediler belki de Türkiyemin en ciddi yerinde Eski Foça Komando Okulunda eğitimimi tamamladım.Ki askerdeyken de İstanbul Gataya gönderildim çürüklük teklif edildi tekrardan onu da reddettim.Hastalığın sürekli ve yineleyen cinsten olduğunu doktorlardan öğrendikten sonra raporu alma kararı verdim.Ki sağolsun doktorlar da bunu desteklediler.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2007'den beri kullanıyorum yaklaşık 7 yıldır ilaç kullanıyorum ama faydasını görmedim hiç

adil sanane olum yazrım yazmam internet benim site herkese acık değilmi sen kendine bak mesajın benimkinden fazla o doktor haklıymıs seni kovmakta cık dışarı diye sen böle davrandıkça herkes tarafından dışlanırsın

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Egos hangi ilaçları kullanıyorsun,bu arada senin burada millete kendini hasta olduğuna inandırmaya zaruretin yok,kimsenin hastalığına başkalarını inandırma zarunluluğu olmadığı gibi buna karar verilecek yer heyettir.Beden senin bedenin ruh senin ruhun.Burada biz ne desek boştur sana verilecek oran ya %0 ya %45 ya da %80 dir % 45 tedaviyle çalışabilir %80 tedaviye rağmen çalışamaz durumudur ki %80 i hiç tavsiye etmem.Çünkü bizim çalışmamız gerekmekte diye düşünüyorum,en azından emekli olabilmemiz için.Saygılarımı sunuyorum.

Üye
    egos45 Avatarı

Gerçek Adı
    milan baros
    Son Giriş
    19.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hangi ilaçları kullanıyorum abilify yarım kullanıom akineton kulllanıyorum günde 2 defa tam sabah öğle, ve cipralex yarım kullanıyorum

Sayfa 10 / 38 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon