Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratcemm Avatarı

Gerçek Adı
    murat cem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Değerli arkadaşlar,

balıkesir Bandırma ilçesinde yaşamaktayım..

Epilepsi hastasıyım ve günlük 3X1 Depakin 500mg chrono ilaç kullanmama rağmen nöbetlerim günlük veya gün aşırı devam ediyor...
    bundan 6 ay önce geçirdiğim bir nöbet esnasında merdiven boşluğuna düstüm kalça ve sırtımda kırıklar oluştu 3 ay hastanede yattım ve kalça ve sırtımdan ameliyat oldum her iki tarafıma toplam 19 adet vida ve 3 adet titanyum plaka takıldı..
    halen ancak tekerlekli sandalyeyle ulaşım sağlayabiliyorum ayrıca nöbetlerimde devam etmekte..

Birkaçgün önce bandırmada yanında kaldığım arkadaşla Bandırma devlet hastanesine rapor için müracat ettik... emar, ultrason, film ve çeşitli tahlillerin hepsini yaptırdık.. tetkikler neticesinde
    nörolojici çekilen eeg ye göre % 40 yazdı
    ortopedici de % 50 yazdı...
    ayrıca çekilen emarda her 2 böbreğimde 3,5 santimlik taşlar ve iltihap görünmesi sonucu ürolog da % 20 verdi...

Gelgelelim benim kağatlar kurula girdi ve kurulda nörolog % 5 e ortopedicide % 18 e indirmiş ve bunlarda yetmiyormuş gibi kurul son karar olarak toplam % 43 yapan oranımı % 38 e indirip nihayi kesin kararını vermiş...

BU DURUMDA NE YAPMALIYIM ARKADAŞLAR BİR ÖNERİSİ OLAN VARMI ACABA?

Şimdiden hepinize teşekkür ederim. Saygılarımla....

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer aldığınız rapor başka hastanede gözükmüyorsa başka hastaneden yeni rapor alabilirsiniz. Gözüküyorsa aldığınız rapora itiraz edebilirsiniz sizi başka hastaneye yönlendirirler. Allah kolaylık versin...

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

cok üzüldüm ama size inanmak istemiyorum gerçi epilepsi hastasına kesin tek hastalığıyla yüzde 40 veriliyor birde ortopedi de de sorununuz var nasıl oluyor da yüzde 38 veriliyor başka hastaneye hemen başvurun atın elinizdeki raporu çöpe

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

başka hastaneden geç kalmadan rapor al illa bandırma olması gerek yok..bu kadar rahatsızlığa 38 olması yazık

Üye
    muratcemm Avatarı

Gerçek Adı
    murat cem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eyvahlar olsun, desenize yandık..... Malum tekerlekli sandalyeyle zor oluyor bu işler...