Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mehmet eğerki gece körlüğün anadan doğma ise rapor oranın 100 de 40 ve üzeri olur. Ama görme oranların nedir onu bilemediğimiz için sana kesin bir oran buradan kimse söyleyemez. Bu kadar panik yapmaya gerek yok. Bendede gece körlüğü var. Bende askere gitmedim. İlk aldığım rapor oranı 100de 40 dı şimdiki rapor oranım 100 de65. Bizim hastalığımız sürekli ilerlediği için 2 senede veya 3 senede bir rapor tazele derim sana.
    Panik yapma rapor vermeye yetkili bir hastanedeye git rapor için başvuruda bulun. Sonuçta ömür boyu iyileşmeyecek olan bir hastalığımız var. Raporda bir sıkıntı olacağını sanmıyoprum. Umduğun gibi bir oran verilmezse itiraz hakkınında bulunduğunu unutma. Biraz uğraşman gerekir o kadar.

Üye
    mehmet686 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    bıtlıs
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pekı gunduz gormede bır sorun yaşıyormusun sen benım gatadan getırdıgım raporamı bakacaklar yoksa yenı bır kontrolden mı gececem

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gece ışık olmadığı zaman görmemiz zaten sıfır oluyor. Hastalık sürekli ilerlediği için görmemizde her sene dahada azaldığı için gündüzleride artık görmem bayağı düştü. Neredeyse yanlız bir yere gidemeyecek duruma geldim. 100 de 10 bir görmem var şu anda. Kısacası kişiden kişiye fark eden bir hastalık. Kiminde çok az görerek devam ettiriyor kimiside kendisini idare edecek şekilde yaşayabiliyormuş.

Yüce Allahın bir bildiği vardır. Ben hastalığımı çok seviyorum. Bizim dünyadaki sınavımız bu hastalıkmış inşallah sınavdan geçebiliriz. Allah yardımcımız olsun.

Üye
    mehmet686 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.05-2014
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    bıtlıs
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tmm tsk ederım

tolgahan cvpver

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123