Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    since_1977 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    04:03
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 30 kasımda heyete girerek rapor aldım.. raporumu hastane % 46 olarak vermiş.. fakat ankaradan rapor sonucu deftedarlıga geldiginde şöyle bir acıklama yapılıyor...
    hastaneden aldıgınız rapor 3.4 tablosuna göre hesaplanarak göderilmemiştir rapor tekrardan düzenlenip tarafımıza gönderilsin. bu sekilde rapor oranı için açıklama yapamıyoruz diyorlar.

yani hastane balthazard formülüne göre hesaplayıp oran vermemiş. direk olarak % 46 vermiş. ankarada bunu balthazarda göre yazın gönderin diyor.. şimdi buradaki hata benim degil hastanenindir diyerek tekrardan rapor almam gerekmedigini düşünüyorum.. zaten hastanede aynı raporum var. onlar hesaplasın tekrardan göndersin...

tekrardan heyete girersem düşük raporu alırım diye girmek istemiyorum bu konuda ben ne yapmalıyım.. bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

raporu 4,1den almıssın halbukı 3,4 den alıcaktın. ayrıntılı ortopedık durumunu yaz tablayo gore bakarıs bıde kulagı hesaplarıs balthazara gore ama buyuk ıhtımal duşuk cıkar ..

Üye
    since_1977 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    04:03
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 30 kasımda heyete girerek rapor aldım.. raporumu hastane % 46 olarak vermiş.. fakat ankaradan rapor sonucu deftedarlıga geldiginde şöyle bir acıklama yapılıyor...
    hastaneden aldıgınız rapor 3.4 tablosuna göre hesaplanarak göderilmemiştir rapor tekrardan düzenlenip tarafımıza gönderilsin. bu sekilde rapor oranı için açıklama yapamıyoruz diyorlar.

yani hastane balthazard formülüne göre hesaplayıp oran vermemiş. direk olarak % 46 vermiş. ankarada bunu balthazarda göre yazın gönderin diyor.. şimdi buradaki hata benim degil hastanenindir diyerek tekrardan rapor almam gerekmedigini düşünüyorum.. zaten hastanede aynı raporum var. onlar hesaplasın tekrardan göndersin...

tekrardan heyete girersem düşük raporu alırım diye girmek istemiyorum bu konuda ben ne yapmalıyım.. bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim