Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    celal dogdu Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %75 skolyozum vardı, amelıyatla %35 dusuruldu. ameliyatta boyda boya platin takıldı ve sureklı kalacak. bu sekılde yuzde kac sakatlık raporu alırım?
    askerdende muafım

tesekkurler..

Üye
    celal dogdu Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 1996 da kıfoskolyozdan amelıyat oldum 2001 senesınde basvurdugum ankara numune hastanıesınden yuzde 40 rapor aldım. emekllıgım yaklastıgı ııcn malıyeye bas vurdum. tekrar rapor almamı ıstedıler. bende yıne numune hastanesıne gıttım uc gunluk ezıyetın ardından raporu heyete ulastırdım bız sıze gondercez dedıler ve rapor elıme ulastı oran yuzde 20 malesef oncekı raporumda yazan devamlı ıbare sı olmasına ragmen sımdı bana bu oranı verdıler. sızı uzmek ıstem ama sımdı bu oran verıyorlar emeklı olmayı beklerken sımdı 56yasımıza kadar bekleyın dıyorlar kısacası

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

evet haklısın arkadaşım ben bundan8 ıl evvel aldım raporumu 40 verdiler ben ameliyatta olmadım bana demesmi sen benden de sağlamsın diyo körmüsün dedim en sonunda doktora o kadar sinirlenmiştimki bir haftadır sabahın köründe hastaneye gidip geldim benle pazarlığa oturdu adam ya bide diyo 45 verebilirim anca dedi tamam dedim artık havada bulut sen maluliyeti unut dedim kendime

Üye
    celal dogdu Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KARABÜK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    anlamadıgım ıs bulmak ııcn ıstersen oran yuksek oluyor emeklılık olunca hemen ıkı katı dusuyor elımdekı rapor ıs bulmak ııcn gecerlı ama emeklılık ııcn degıl nasıl ıs ya