Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bana 100 de 50 verdiler psikiyatri den
    raporda çoğul madde kullanımına bağlı psikotik bozukluk yazıo

3 3,5 senedir 2022 maaşı almaktayım bide kartım var otobüs metro ücretsiz biniom

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rabişim;

yok okadar üzülme gerçekten senin çalışamayacağına doktor karar verirse raporunu yükşeltir diye düşünü yorum benim öyle oldu

Üye
    rabişim Avatarı

Gerçek Adı
    sinem
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    20:49
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

KADER: sanırım problemimiz aynı yada çok benziyor lütfen bacağında tam olarak ne olduğunu benim anlayabileceğim şekilde yazarmısın ve sadece bacağına bölüm bölüm ne puan verildiğini. BENDEKİ: durum şöyle kaza sonrası sol gluteal hasta atrofi (+) nöropatik ağrı =100/15 sol alt ekstremitede 2cm. kısalık (tablo 3.3%5) sol baldırda 3 cm.atrofi (tablo 3.5%7) sol uylukta 2cm.atrofi (tablo 3.5%4) =100/13 BU oranlar ORTAPEDİ NÖROLOJİ VE FİZİK TEDAVİNİN verdiği puanlar birde kardiyoloji %10 verdi TOPLAM 33 kaldı önümüzdeki salı yada perşenbe itiraza gidicem bakalım ne oran verilecek benim durumuma kalıcı dendi hiçmi yapılacak bişi yok seninki nedir.

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    MERABA.sinem bir tirafık kazası geçirdim.iki kalçamda kırık vardı. bu kırıklar sol kalçamda daha çoktu araç soldan çarptığı için.sol kalçam sağlığına kavuştu ama bol mıktarda pilatin var sağ kalçamda kırıktan dolay birazda amalıyat iki gün ğeçkalındı ondanmı nedense ostoporoz diye bir hastalığa yakalandım amaliyattan sonra sağ kalçamda pilatinleri aldırdım egirdir kemik hastanesinde bana kemik aşısı uygulandı ama olmadı .ayağım hersene 1 santim kısalıyor kazayı yapalı 7 sene oldu.ayakta 7 santım kısalma oldu.dokturlar diyorki protoz koyaçaz yaşın genç geç koysak daha iyolur dendi.hepsi aynı yerde akıtleşiyoru.böyle bir durumda dedimki ben protozu koydursam çalışa bilirmiyim eski sağlığını unut bu hayata alışmaya bak dendi zaten ilerleyen zamanda ağrılarına dayanamayıp yanımıza zorunluda olsa geleçen dediler sabrediyorum benimde elini öper iki yavrum var çalışmak zorundayım rapor yanımda değil sana onu ayrıntılı şekilde yazayım .ama şunu söyleyeyim ben tek baston kullan mak zorundayım pskiyatride işi benliğe dokunçe orta bedi dokturuna durumumu arzettim oda bana 100 48 verdi .ve ankaradan onaylandı.ama şu bir gerçek fizik vermiyor neden diye sorarsan ortabedi verdiyse ben sadece onaylarım deniyor olumu pskiyatri işi yokuşa sürüyor. ya sinem böyle şaçmalık olurmu zorlamı dert bulalım ben veya başka bir kardeşimiz bunu iştermi nediye bilirimki bunlar yinede biz insanlardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12