Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abdurrahmanunlel Avatarı

Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yakın zamanda kadar çok ağır uyku apnesi geçiriyorum.sadece uykuda değil gündüz çalışma sırasında da nefes kesikliği çok yoğun oluyor.Ve boğulacak gibi oluyorum.Nöropati de son zamanlarda çok sıklaştı neredeyse elden ayaktan kesilmek üzereyim.Sendeleyerek yürüyorum hatta ayaklarımı sürütür derecesine geldim.ve normalden fazla kiloya sahibim.Vucudumda sık sık bel ağrıları oluyor.Emekliliğime 6 sene var. Özel sektör de çalışıyorum. Uyku apnesi ve nöropati ile Rapor alarak emekli olma şansım var mı ? yada belli bir ay yada sene rapor alabiliyor muyum ? teşekkür ediyorum..

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    % 40 ve üzeri alabilirsiniz bu rahatsızlıklar ile...
    zaten uyku apnesi % 35, nöropatiden alacağınız oran ile 40'ı geçer...

geçmesi durumunda emekliliğinizin gelip gelmediğini, yada ne kadar kaldığını belirleyebilmemiz için,
    doğum tarihinizi
    sigorta başlangıç tarihinizi belirtir misiniz?
    -ayrıca ssk'dan emekli olacaklar, 1 Ekim 2008'den önce sigortalı olunmuşsa, vergi indirimi almak zorundalar. bunun içinde çalışıyorken defterdarlığa başvuru yapmalısınız. elinizde rapor olursa bu raporla, olmazsa hastaneye sevkinizi isteyerek işlemlere başlayabilirsiniz.-