Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    slafci Avatarı

Gerçek Adı
    sultan
    Son Giriş
    05.12-2013
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim elimde doğuştan makrodaktili anamolisi vardı. iki kes ameliyat oldum fakat ikincide başıma talihsiz bir komlikasyon geldi. elimin medyan siniri kesildi. şimdi beş yıldır elimi tam kullanamıyorum. iyişelmesi imkansız artık. sol el 4 parmakta his yok biri hiç bükülmüyor ilk parmaktata güç yok. avuç içimde ve elimin yanında uykudan kaldıracak ağrılarım oluyor. kaslarımda eridi. arada kramlarda giriyor. vel hasılı ben %40 engel raporu alabilir miyim? lütfen cevap verin

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Elinizdeki hareket kısıtlılığına göre oran verilir.. Bir arkadaşımıza % 25 oran verilmiş. Sizin durumunuza göre bu oran daha az veya daha çok olabilir...

Örnek olması açısından benzer bir konuyu ekliyorum: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...ml#post1336450

Ek Bilgi: http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html

Sonucu alınca bizimle paylaşın lütfen..

Üye
    Hakan_1089 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    27.07-2015
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bacıbey o arkadaş benim sanırım benim sağ el 4. ve 5. parmakta var; 5. parmak işlevselliğini yitirmiş durumda, 4. parmak eh işte idare eder şekilde. Böyle iken %25 verdiler ancak ben bunun doktordan doktora çok büyük fark gösterdiğine inanıyorum.

Başlığın Etiketleri