Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aliandic Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ama ben nörolojiye daha önce gitmiştim beyin emerı çekti pisikaitriye gönderdi anlatamıyorum ben sorunumu benim titremelerim istem dışı diyorum bana pisikatri bölümüne gitmen lazım dedim ya kendi kendine vucut zorlandığında titreyen vucut pisikatriyle ne alakası var yenilerdede beyin ve sinir bölümüne gittim oda büyük hastanelerde kas bölümü olan yerlere gitmen lazım diyo kafam çok karıştı arkadaşlar lütfen beni bilgilendirin ne yapmalıyım inanın bir mağzada pantolon vs gibi şeyler denerken arkadaşlarım sende parkinsonmu var diyolar çünkü bacaklarım heryerim titriyo özellikle vücudu az bile olsa zorlamalarda

Üye
    directorm Avatarı

Son Giriş
    22.09-2014
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Senin yerinde olsam psikiyatriye de giderdim.çünkü paikiyatrik değilse psikiyatride seni başka bölüme gönderir..bu da bir teşhis yöntemidir..üniversite hastanelerine git...şahsen ben olsam böyle yapardım...sendeki de tremor bence ama çeşitleri var onun...hiç vakit kaybetme yarın psikiyatriye git durumunu anlat..buda bir yöntemdir..o da olmadı tekrar başka bir nöroloğa git..ama kolay kolay yanılmazlar..

Üye
    aliandic Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kardesim bilgi verdigin icin cok tesekkur ederim fakat ben zaten pisikiatriden anksiyete tedavisi goruyorum ben norolojiye gittim ensonda beyin ve sinir bolumune gittim oda bu olay kaslarla ilgili kas bolumu olan bir hastaneye git diyo neyapicam bilniyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12