Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ali_ank Avatarı

Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    01:10
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba

benım yuzde 50 sureklı raporum var. 2006 yılında alınan lakin vergi indirimi için verdiğimde raporumu incelenmeksizin geri göndermişler. Hacettepeye başvurdum rapor almak için vergi indirimi diye yazmadım % 42.4 + 12 de kulaktan verdıler ama ımza aşamasında heyete gırerken raporumu vermedıler klınık şefi kendı hastanemden almam gerektiğini söyledi raporu .

Neyse kendı hastaneme vergi indirimi almak kaydı ıle başvurdum şimdi aklıma takılan iki konu var bana kulaktan rahatsızlığıma aynı şekılde % 12 verdiler . Diğer hastalığıma yüzde 37 dedıler . Fakat kağıtta söyle bişi gordum tum vucut kaybı oranı % 25

şimdi bu yazıyı anlamadım .

%37 +12 mi hesaplanıcak % 40 üzerine çıkarmı baltazar formulu ile birde bu alırsam bu raporu maliyenin tekrar duşurme olasılığı var mı .

Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla .

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    188
    Verilen Beğeniler
    82

37 + 12 = 45 yapıyor (tüm vücut kaybı oranında da bu rakam yazıyor olabilir mi?)... Düşürülme olasılığı var ancak itiraz hakkınızda var o durumda...

Üye
    ali_ank Avatarı

Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    01:10
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Beyin cerrahi 37 dedi ama kağıtta oyle bir şey yazıyor ne için yazdığını çözemedim