Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jeotermal Avatarı

Gerçek Adı
    ali özdemir
    Son Giriş
    28.10-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hocam iyi akşamlar ben uşaktan ali özdemir sizden öğrenmek istediğim,

ben bugün heyete girdim doktorları dolaşırkan doktorların bir kısmı oran yazdı bir kısmı oran yazmadı ciddi obezite % 20 hipertansiyon % 10 ve bir de fizik doktoru yürümeye % 12 yazdı
    sizden öğrenmek istediğim fizik hocasının vermiş olduğu oran mı yoksa ortepedi doktoru da ayrı bir oranda oda mı veriyor
    benim izmir dokuzeylülde kalçama protez takılırken her rahatsızlığımızdan muayene edilerek ameliyata hazırlanıyorsunuz benim orda teşhisde koah yazıyor astım ve karaciğer tansiyon var bur da oran verilirken bazı sayfalarda tek kalça protezine % 30 verdiklerini gördüm ciddi doktorları dolaşırken göğüs doktoru koah stebil hasta yazıyordu burdan da bir  oran alabilir miyim

kısacası hocam
    benim hastalıkları soracak olursanız
    hiper tansiyon
    astım bronşit
    koah hafifmiş
    ciddi obezite
    sol kalça protezi
    sağ kalça aşınması
    ve her iki dizde aşırı yıpranma var sizin yorumlarınıza göre %kaç rapor alabilirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Geçmiş olsun öncelikle. Siz ne için almak istiyordunuz raporu? rahatsızlıklarınız çok olduğu için ve çoğunun sizdeki hasarlarının, açılarının derecelerinin ölçülmesi gerektiği için net birşey söyleyemeyiz ancak % 40 üzerinde olur rapor...

Üye
    jeotermal Avatarı

Gerçek Adı
    ali özdemir
    Son Giriş
    28.10-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    L4-5 seviyesinde dural keseye indante diffüz bulging mevcuttur ne demek yüzde kaç özür oranı verirler