Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hayat yaşamaya değer Avatarı

Gerçek Adı
    Hayat
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ABD
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bügün hastahaneye gittim rapor almak için başvurdum . Bana 9 doktora muayene olmam için evraklar verildi ve başladım olmaya en sona gözü bıraktım rahatsızlığımdan ötürü ve işin garip tarafı da bundan sonra başlıyor .Göz doktoruna gıttim zaten bana zar zor baktı yanında ki arkadaşlarımıydı bilemıyorum sürekli onlarla konuşuyor bana baktı raporum olup olmadığını sordu bende askerıyede konan tanı raporlarını gösterdım aldı baktı bana 2 kere harf gösterdi görmediğimi söyledım ve tamam cıkabilirsin dedi öğleden sonra heyete gırdim heyet dedikleri adamların muhabbet odası tatlıdan mı dersiniz tuzludan mı yemek ısmarlamak mı dersiniz muhabbet gırla bizleri 2 şer 2 şer alıyorlar kımseye birşey soran eden yok san ki biz orada değilmişiz gibi peki şimdi sizlere soruyorum,

Heyetler böyle mi işler ? Kimse bize sormaz mı derdınız nedır diye yoksa benım gittiğim hastahanedekiler mi işgüzarlar ?

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

% 99 u böyle malesef kardeşim

Üye
    sukut Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    4

heyete girmeden lazım olan tanılar konuyor zaten incelemeler de yapılıyor siz heyete girmeden dosyanız onların önüne geliyor ordaki amaç heyet doktorlarının sizi görüp raporunuza imza atmalarından ibaret kaldı ki heyette yer alan dr ların bir çoğu oraya giren hastanın şikayet ettiği konularda bilgisi olmayan branştadır

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    19:25
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç bu şekilde bir durum yaşamadım ne için aldığımı sordular dinlediler benim raporun ayrıntılı yazılması ile bir kaç isteğim oldu onlarda yerine getirildi ..

Üye
    ahuse Avatarı

Gerçek Adı
    ahuse akın
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    nija uganda
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bence senın gıttıgın hastaneden kaynaklarıyor zaten heyet bır sey sormuyor sadece sana bakıyorlar arkadsında deddıgı gıbı dosyanda her sey yazıyor onlar okuyorlar.heyette soyle bır bouna bakar gonderırılker bu kadar arkadsım şaşcak bır sey yok gecmıs olsun.

Üye
    Bayrakdar Avatarı

Son Giriş
    10.12-2015
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Heyet dedikleri resmen komedi.onceden teşhisi koyuyorlar mış mış.gercekten ortada bir komedi var.bunuda herkes biliyor.ben biri devlet diğerinde üni.hastanesi olmak üzere 2 hastanede heyete girdim.anlamiyorum benim yatıp çıktığım hastane zaten egitim hastanesi.ef yüzde 25 demiş.malumlen emekliliğimide onlar önerdi.tamam hastanenin verdigi ekiptriz yazısı ile SGK müracaat devlet hastanesi heyet 5 ay.ne yersin ne icersin soran yok.olmadi uni hastanesine tekrar.ya ayıptır.bu aşamada ben yine kalp nakli icin muayeneler oluyorum ki bunu goruyorlardir.he bide kalp hastanesi olmaz ilhakı uni.hastanesi olacak ki buradaki acayip komedi var.istanbul Avrupa yakınındaki hastanenin verdigi malul raporunu anadolu yakasi uni.hastanesimyanlis buluyor.aman aman neler.ya su anda tansiyonum çıktı düşününce.hangisini yazalım.7 ay oldu koca bir hiç.