Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kroner arter EF 60 ile % 10
    Tıp 2 şekere % 20
    Tansiyona % 10
    Hiperlipidemi ye % 10
    Baltazar hesabına göre toplamda %42 alırsın @tuncay2323

Üye
    hursidy Avatarı

Gerçek Adı
    hurşit
    Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hursidy Mesajı Gör
    Ben ikinci hastaneden aldığım raporu işleme koydum. durumuda dilekçede yazdım ilk rapora itiraz ettiğimi ve ikinci hastaneden rapor aldığımı belirttim eğer hakeme de git derslerse giderim yok Anakara merkez sağlık kurulu ikinci raporu onaylarlarsa artık bu raporla işlemlerimi başlatacam.
    evet arkadaşlar kısaca anlatayım işlemimi doğrumudur. ilk defa vergi dairesine başvurduk hastaneye gönderdi bu hastane hakem hastanelerden bu hastanin verdiği rapor oranı yüzde 49 yalnız hatalı hesaplama yapmışlar. Vergi dairesi bu raporu ankara sağlık kuruluna gönderdi düşük geldi bunun üzerine aynı hastaneye dedimkş raporu düzeltin sürekli rapor dediler itiraz edeceksin . İl sağlık kurulu itiraz ettim başka hasteneye gönderdiler ordan aldığımız rapor yüzde 42 buna başka hastalıkta eklendi bu arada. sonra dedim hakem hastaneye gitmem gerekiyor mu yok dediler, sen istersen göndeririz dediler. bunun üzerine raporu tekrar vergi dairesine verdim ve dilekçe de durumu belirtimm eski rapora itiraz edip bu raporu aldığımı söyledim. Vergi dairesi raporu ankara sağlık kuruluna gönderdi ve şu an rapor yüzde 42 onaylanarak geldi. işlemler doğru mudur sizce, burda hakem hastaneye gidip gitmemek zorunlu mu isteğe bağlı mı veya il sağlık isterse gönderiyor mu buna tam cevap alamadım ama burda il sağlık bunun zorunlu olmadığını ve istersen hakeme gidebileceğimi söyledi. bunu neden soruyorum çünkü bu rapor ile yarın emeklilik için başvuru yapacam.

Üye
    Kadir068 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    02:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ayın 3 de gidicem hakem hastaneye görücez bakalım

Rapor oranlarını düşürmüşler ben gecen sene sag kulaga %16 rapor aldım şimdi 12 verdiler aynı hastane doktora sordum devlet düşürdü dedi sag kulakta zar yok ameliyat oldum hiç duymuyor askerede almadılar %12 rapor verdiler

Üye
    ikaruss07 Avatarı

Gerçek Adı
    celal
    Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    30

Sevgili arkadaşlar, benimde buna benzer durumum var ben %53 raporuma istinaden yeni hastalık eklenmesi için sağlık kuruluna müracat ettim,il sağlık md itiraz et dediler ettim beni ilçede bulunan hakem hastaneye sevk ettiler önceki raporum uyku apnesi %35 kulak %20 psikyatri %10 toplam % 53 şimdide tip 2 diyabet var ama diyabet dr kesinlikle psikiyatri ilaçlarını kesmemi söyledi psikiyatri ile görüştüm kademeli düşüle beraber kesti ama rapordan çıkarttırman lazım dedi , şimdi asıl mesele : hakem hastanede bunu çıkarttırdım uyku apnesi % 35 kulak %20 tip2 diyabet % 20 verdi yani yeni raporum % 58 oldu şimdi il sağlık müdürlüğüne gidecek, bir hastalık çıktı yeni hastalık eklendi rapor oranıda değişti benidemi tekrar başka bir hakem hastaneye sev edecekler

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaslar tekrar soyluyorum biz engelliyiz engelimiz surekli bilhassa engelli kadrosunda calisan arkadaslarim vergi indirimi bahanesiyle raporlarimiz kirpiliyor haklarimiz dusuruluyor .engelli dernekleri kaldirim otopark gibi bos islerle ugrasiyor.ortapedik sakatlar dernegi diger dernekler uyuyormu bu konulara neden deginmiyorlar bircok arkadasimiz perisan.bu konulari bimere yazalim cumhurbaskanligina yazalim aile bakanligina yazalim orgutlenelim.cok arkadasimiz perisan Allah rizasi ici. Eli klavte tutan herkes yazsin

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123