Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacıemre Avatarı

Gerçek Adı
    hacı emre
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Askeriyenin vermiş olduğu kronik nitelik kazanmış psikotik bozukluk raporu ile askerliğe elverişsiz asayıldım peki bu normal sağlık kurulu raporu almama engel olurmu bilen varsa lütfen yazsın çok araştırdım bulamadım cevap yada nereden cevap alabilirim tşkrler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    184
    Verilen Beğeniler
    82

Neden etsin, etmez. İkisi birbirinden farklı şeylerdir zaten. Askeri raporları sivil hayatta kullanamazsınız.
    Sağlık kurulu raporu almak için yapmanız gerekenlerle ilgili olarak daha önce açtığınız başlıkta bilgi verilmiş: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...apmaliyim.html

Üye
    hakan_turk Avatarı

Son Giriş
    06.04-2014
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye Cumhuriyeti
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    askeriyenin vermiş olduğu raporu muayene olduğun hastanedeki uzman doktora mutlaka göster, yani elindeki rapor bu işe yarar. doktor neyin olduğunu bilir ve seni ona göre yönlendirir ve muayene eder. engel olurmu konusuna gelince engel deyil daha yardımcı olur sana. ben böyle yaptığım için biliyorum . şimdiden geçmiş olsun