Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ccsel Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şeker hastalığım geçen sene ortaya çıktı ve çok kiloluydum. Şu ana kadar 25 kilo verdim ve kan değerlerim normal görünüyor. Kolesterol, diyabet ve sinir hasarı için ilaç kullanıyorum. Göz sorunum da vardı fakat lazer ameliyatı oldum. Sinir hasarı bileklerde oluşmuş, ellerde uyuşma ve üşüme oluyor. Hastaneye rapor için başvursam değerlerin normal çıkması, göz sorunun olmaması raporun %'sinin oluşması için engel midir?

Üye
    muzy1 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    49

merhabalar geçmiş olsun,

hastahanede değerlerin normal çıkması rapor almanı zorlaştıracaktır şeker hastılıgın tip 1 (insülin bağımlısı) yüzde 40 kesin rapor verirler, ancak tip 2 diyabet isen bu oran daha düşük verilmektedir, göz ile ilgili durumu bilmiyorum ancak oda yüzdeyi bir miktar arttırabilir , ellerde ve bileklerde oluşan uyuşmalar için hastahanenin yapacağı incelemeler sonucundaki değerlerde raporda yüzde olarak arttırma yapabilir..

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

6 ay içinde kan testiniz varsa sanırım işi görür..

Üye
    ccsel Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle teşekkürler.

Tip2 diyabetim var. Emg testini 9 ay önce falan yaptırmıştım, ölçüm sonucu sınırda denildi. Hastaneye başvursam değerler normal diye geri çevirme olmaz sanırım. Bu hastalık ortaya çıktığında Hba1c 11 falandı. Şimdi 5 civarında çıkıyor. Ayrıca bel fıtığım da var. Hatta bir tanesinden 8 ay önce ameliyat oldum. 3 fıtık kaldı

Bütün kan tahlili sonuçlarım duruyor. Onların da bir etkisi olursa dediğiniz gibi işe yarar.