Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Syn MeTePeİlgilendiğiniz icin ck tsk ederim.O halde yukarıdaki heyet raporuna gore psikoloji bolumu bana kaç puan verir yüzde 80 diyorlar sizce kaç alirim yukarıdaki raporunun tanı ve bulgular bolumunde yazana gore syn metepe

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim raporda çoğul madde kullanımına bağlı psikotik bozukluk yazıo
    100 de 50 verdiler bana
    3 kere atak geçirdim
    saçma düşüncelerle insanların içinde gezdimde oldu

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Psikotik bozukluk calisma olanagi vermeyen yüzde 80 vermeleri gerekiyor kanuna gore öyle değil mi

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doktor durumuna bakıcak ona göre vercek işte oran

Ben bursa devlet hastanesinden aldım raporu
    benden epkriz istediler o ne dedim bakırköy de yattığına dair bi belge dediler

Sen ne için kullancan raporu

Ben 2022 maaşı almak için aldım raporu mesela
    bide şehir içi otobüs metro tramway bedava

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iZMİR kATİP çELEBİ üNİVERSİTESİ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

SAĞLIK KURULU RAPORU
    TANI: PSİKOTİK BOZUKLUK+SAĞ ÖNKOL DÜZEYDE RADİAL ARTER,MEDİAN SİNİR OPERE ESKİ KESİSİ
    BULGULAR:
    PSİKİYATRİ:Psikotik bozukluk çalışma olanağı vermeyen
    Fizik Tedavi:Median+radial sinir kesisi+Radial sinir-->>el bileği ve parmak extansiyonu 5,5,median sinir-->3/5 kas gucu Tablo 2.14
    Tüm vücut --> yüzde 14
    KARAR: SAĞ ÜST EKSTREMİTE KESİSİ SONRASI,RADİAL ARTER KESİSİ,MEDİAN SİNİR KESİSİ,RADİAL SİNİR DUYU KESİSİ TAMİRİ YAPILMIŞ. KAZA GEÇİRDİĞİ 27.05.2011 TARİHİNDEN 05.10.2011 TARİHİNE KADAR GEÇEN SÜRE ISTIRAHATTAN SAYILIR.SAĞ ÜST EKSTREMETİSİNİ KULLANMASINI GEREKTİREN AĞIR VE İNCE BECERİ GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ.OY BİRLİĞİ İLE KARAR VERİLMİŞTİR...

raporum bu bunna göre psikolojiden ankara bana kaç puan veerir bunu örenmek istoyrum arkadaslar.

Cevabi olan biri yokmu

Üye
    besimbicer Avatarı

Gerçek Adı
    beessy
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

800mg bayağa yüksek bi miktar. obsesif in değişik türleri var tabi tanımlamalarda alacağın oranı değiştiriyor.eski kullandığın ilaç ve tanı raporlarınıda yanında götürüp bir pskyatriye danışabilirsin. yanında bir bireyle gitmen yararına olacaktır. senin hakkında bilgi isteyebilir.

yukarıda %14 özürlü vermişler sanırım ve gireceğin işlerde "AĞ ÜST EKSTREMETİSİNİ KULLANMASINI GEREKTİREN AĞIR VE İNCE BECERİ GEREKTİREN İŞLERDE ÇALIŞAMAZ" bunlarla ilgili bölümlerde çalışamazsın.

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şahin Besim biçer yukarıdaki raporunun tani ve bulgular bölümünde psikotik bozukluk calisma olanagi vermeyen yaziyor ve tedavim devam ediyor 800 mg Solian iciyorum hergun bu raporun ankara-kocatepe saglik kuruluna gitti sonuç itibariyle bana psikolojiden puan vermeyeceklermi ;vaeceklersese tahminen kaç puan verirler.

Hastanedeki heyette calisan memurlar konuştum olurmu ole şey tanı ve bulgularda psikotik bozukluk calisamaz yazıyor yuksek puan alirsin psikolojiden dedi hatta 1800 günün varsa malulen emeklilik için basvur dedi.Ama siz psikolojiden puan alamazsin diyorsunuz kafam iyice karisti yokmu yukarıdaki raporuna gore bni güzel bilgilensirecek biri yorum lutfen

Üye
    mikail1982 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2013
    Saat
    00:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende geçen hafta heyete girdim yüzde kırbeş atipik pisikozdan aldım engelli indirimnden faydalandım fakat ben bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yattım 7 yıl tedavi gördüm ilaç kullnadım askerliğimi çürük aldı şu an çok şükür ıyıyım ama psikolojik hastalara en az yüzde kırk beş veriyorlar bilgininze bu arada hal ilaç kullanmaktayım

Üye
    kgokbak Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun yılmaz ben de 2008 yılında psikotik bozukluktan %45 oranında rapor aldım. vergi indiriminden faydalanıyorum. Raporumda tedavi ile çalışma olanağı veren şeklinde not düşülmüş. eğer tedavi ile çalışma olanağı vermeyen diye not düşülürse %80 civarında puan verirler. amcamın kızı da şizofreni o da %80 rapor aldı. bakıma muhtaç aylığı alıyor şu an. bu arada ben de solian kullanıyorum 6 yıldır.

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saim kgokbak dizede geçmiş olsun,evet biliyorum tedaviye rağmen calisma olanagi vermeyen yüzde 80 aliyormus Fakat benim yukarıda birebir örnegini yazdigim raporumda sadece psikotik bozukluk calisma olanagi vermeyen yaziyor.Sanirim ikisinde ayni anlama gelen şeyler rica etsem yukaride yazdigim raporunda tanı ve bulgulgularda yazanlara gore bir bakarmisiniz rica etsem kaç puan alirim tahminimizce psikolojiden ben lütfen değerli yorumlarinizi eksik etmeyin zor durumdayim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Psikotik bozukluk çalışma olanağı vermeyen % 80 oran alabilir.. Diğer rahatsızlıklarınız eklenmese bile bu oran emeklilik için size yeter.. Endişelenmeyin..

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Editörüm Bacıbey benim kafamın takıldığı nokta raporumda Tanı ve Bulgular bölümünde psikotik bozukluk calisma olanagi vermeyen yaziyor ama Karar bölümünde psikolojik ile ilgili birşey yazmamis heyet.Korktugum konu Tanı ve bulgularda yazanlari görmezden gelirde Ankara sadece Kararda yazanlara gore puan verirler diye korkuyorum.Boyle birşey mümkün olabilirmi sayin editorum yoksa dediğiniz gibi inşallah tanı ve bulgularda yyazan psikotik bozukluk calisma olanagi vermeyen değerlendirip yüzde 80 alirmiyim gerçekten agir tedavi görüyorum 800 mg Solian ve Sormodren kullaniyorum calisamiyorum sayin editorum.Sonuç itibariyle bana tanı ve bulgularda yaziyor olması psikolojiden puan anlamda yeterli demi sayin Editorum korkmama gerek yok oylemi yorum yazarsaniz sevinirim Syn Bacıbey Allahım bana yardim etsin amin.

Ankara-Kocatepe Yüksek Sağlık Kuruluna Malüliyet oranımın belirlenmesi için giden heyet raporumun aslının bir örneğini sizlere sunuyorum,bu raporuma bakarak psikoloji ve fizik bölümlerinden kaç puan alacağımı tahminen yazabilirmisiniz lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.

http://u1311.hizliresim.com/1h/u/uwpjg.jpg

Üye
    besimbicer Avatarı

Gerçek Adı
    beessy
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım raporda sadece kazada yaralandıgın ve sanırım kolunda büyük hasar oluşmuş onu belirterek sonuç vermişler.pskyatride hastalıgını tanımlamış.kararda sadece kazadan kalan özürlülüğüne göre malüliyet için bir sonuç vericekler.

şahsi görüşüm: pskyatriyi karara eklemişler fakat pksyatri bunu belirttiği için onuda ekleyip yükseltebilirler.

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Himm tskler başka yorumu olan arkadaşlar raporum bu

http://u1311.hizliresim.com/1h/u/uwpjg.jpg

Merhaba arkadaşlar
    bugün yine her zamanki gibi forumu dolasiyordum Ottoman nickli bir aekadasimuz yuzde 57 oran almis hastane heyetten.Sormak istediğim yukarıda linkini verdiğim raporunda(tiklanmiyorsa kopyalar yapistir yapiniz googleye raporun acilacaktir) puan vermediler bana ne psikolojiden nede elimdeki sakatlıktan puan yazmiyor göreceksiniz raporumda,hastane heyetteki memurlara sordum kanun ciktigini artik puanlama kalktigini soyledilet,ama forumda Ottoman isimli arkadasimiz daha dun hastanenin kendisine yüzde 57 oran verdiğini yazmis biri bunu bana aciklayabilirmi lütfen şimdiden tskler yorunlarinizi bekliyorum.

Üye
    besimbicer Avatarı

Gerçek Adı
    beessy
    Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekrar müracaat et ve muayene ol eski raporlarını götür durumunu anlat şuanki sıkıntılarını yada bişiler yaparken ne tür şeylerde zorlandıgın yada yapamadıgın yada pskolojik olarak etkilendigin durumlar felan ayrı ayrı muayenelerde belirt eminim dogru sonuca ulaşıcaksın. kaza ve daha sonraki yaşadığın zorlu sürecide belirtmen yararına olacaktır.

YILMAZ35.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon