Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar öncelikle herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorumm..kafama takılan ve cevabını tam bulamadığım konular var yardımcı olursanız sevinrim

1. sorum özür oranını nerden nasıl alacağım vergi indirimi için değil sadece devlete atanmak için almak istiyorum

2. özür oranını hesaplatırlırken geçirdiğimiz ameliyatlar etkiliyormu yanı işitmeden sınırda kalsak 3 gibi bunlarla yükselirmi? hangi ameliyata göre özür oranı nerden bulabilirim..

3. bir de ben özür raporu aldım diyelim benm hayatımı nasıl etkiliyecek herşeyim normal arabam ehliyetim nufus cüzdanı hepsi değişecekmi plakası olsun fln bu soru biraz saçma oldu ama merak ettim

cevaplar için teşekkür ederim şimdiden...

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

BİRİNCİ SORU hastaneye sağlık kurulu 'ya gıdıp dilekçe doldurup özürlü raporu almak istıyorum diyeceksın 3 fotoğraf ve T.C kimlik fotokopisi yeterli

İKİNCİ SORU_elindeki tüm tıbbi belgeleri götür delil olarak .

ÜÇÜNCÜ SORU_ ehliyetin gerekli hiç bir belgen değişmeyecek ..özürlü raporu sadece faydalanman gereken durumlarda kullanacaksın ESHOT kartı için su abonesi telefon indirimi için ömss için özürlü maaşı için vergi indirimi erken emeklılık için vs. araba plakan ehliyet herşey normal olacak

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkkürler dostum aydınlattığın için...