Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetlcn Avatarı

Son Giriş
    05.11-2013
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1 yaşındayken vsd açık kalp ameliyatı oldum.şimdi 19 yaşındayım.sol elim ve sol ayagım güçsüz.iki ayağımda düz taban. saglık raporu almak için özür oranı yüzde kaç olur.

Üye
    kartal6002 Avatarı

Gerçek Adı
    osman karataş
    Son Giriş
    26.02-2015
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle geçmiş olsun.ben de asd hastasıyım.kalbimde 1,5 cm delik kalp büyümesi ve esansiyel hiper tansiyonum var.ben ameliyat olmadım ama raporu araştırdım ayrıca ciddi derecede migrenim var toplam y.30 veriyorlar.ameliyat olacağım.ameliyattan sonra bulgular temizse yani iyileşme göründüyse yüzde 5-10 alırsın.doğuştan kalp hastalıklarında eğer tedaviye olumlu cevap verdinse yani kalp sonuçların normalse buna düzeltici ameliyat deniliyor.ve yüzde 10 veriyorlar.ancak uyuşmalarının kalpten olduğunu raporlarsan belki alabilirisn.ama bizim gibi hastalara 2008 den sonra çıkan yönetmelikle çok düşük oranlar veriyorlar.geçmiş olsun umarım alabilirsin