Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Goz icin yuzde 30 veriyolar piskiatridende alip tammlayip hic olmasa bi ise girmk icin rapor almak istiyorum cunku saglam raporu vermiyolar sakat raporu almya uğraşıyorum bnde

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Size teşhis konulduktan sonra oran da verilir diye düşünüyorum.. % 30 üzerine % 25 verilmiş olsa elinize % 48 oranlı rapor geçer, fakat raporunuz 1 yıl süreli olur.. Olaki verilmedi oran itiraz hakkınızı kullanırsınız..

Üye
    rind Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    22:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Raporun bir yıl sureli olması işe girmesi konusunda engel olur mu çünkü arkadaş sanirim işsiz o yüzden rapor almak istiyor. Raporun bir yıl sureli olması onun EMSS girmesine ve memur olarak atanmasına engel olur mu?

Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevap yazdigin icin cok tesekkur ederim ederim baci bey evet teshis konuldu ve 7aydir tedavi goruyorum hala da devam ediyor tedavim paxera 30 mg kullaniyorum peki bn hastaneden epikirizlerimi aldim tedavime baska hastanede devam edebilirmiyim birde arkadasin dedigi gibi raporu aldim varsayarsak ise girdikten sonraksa bittiginde beni iaten atarlarmi

Birde eger anksiyete bozuklugundan rapor alan arkadas varsa rica etsem nerden nezaman aldigini yazabilirmi cok ihtiyacik var goren olursa lutfen gormemezlikten gelmesin

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

valla arkadaşım ben bira malulen emeklililk için müracat etmiştim kafadan atarak anksiyete bozukluğu diyerek %25 oran vermişlerdi ki hastalığım o değildi 3 tane hastanenin tanısı farklıyken o hastane anksiyete bozukluğu diye rapora %25 yazmıştı

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İşe sakat statüsünde girdikten sonra raporunuzun oranı düşse bile sizi işten çıkaramazlar...

Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walera;
    anlamadım şimdi walera senden tedavı gordugune daır herhangı bı belge ılack raporu ıstemedenmı dırek soleyınce hemen anksıyete deyıp oran belırledıler bıde bu dedıgın yakın bı zmandamı oldu acaba aydındakı bı hastaneye basvurdun heralde

Bacıbey;
    anladım bacı bey bak bu cok guzel bı bılgı surelı bıle olsa raporum ıse gırsem yeter bana

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

berkan996;

öyle bende anksiyete var dedein diye kimse oran vermez bendeki zate anksiye bozukluğu değil uyku bozukluğu idi her hastane ayrı teşhis koydu ama anksiye diyen hastyane % oran verdi bu oaranı verirken hastane yatış epikirizlerin kullandığın ilaçlar falan hepsine bakıyorlar ama bendeki ansiye bozukluğu değildi kafadan salladılar öyle yazdılar

Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar lutfen bılgınız varsa yardımcı olun cok darlık cekıyorum lutfen fıkır bıle olsa yazın yardım beklıyorum

sıkıntım sole ben saglık raporu ıcın ıstnbul umranıye egtım arastırma hastanesıne gıttım. gozumden 30 aldım. 7 aydan berı de pıskıyatrıye gıdıyorum. epıkırızımde hastalık tanısı f32 depresıf nobet f41.1 yaygın anksıyete bozuklugu yazıyo.
    bu teshıse rapor verılmez dedıler. eyvallah dedım.

baska hastaneye gıttım yalova devlet hastanesıne epıkırızlerımle fakat epıkırızımde tedavım kullandıgım ılaclar var ama tedavı devam edıyor yazıyo. bugun saglık kuruluna gırdım doktorum teshıs yazmam ıcın tedavımın sonucunu ıstedı.
    sımdı benım doktorum 7 aydan berı bana tedavımın asamasını soyleyemez mı ben soyledıgımde benı azarlar tarzda konusyor ALLAH askına. sınırden patlamak uzereyım. ya bana bole bısy deme hakkı var mı. bu ınsanların kendılerını cok cokcok buyuk goryolar yanı ben anlamadım rahatsızlıgımdan rapor almak ıstıyorum dedıgımde bana rapor pazarlıgı yapma dıye cıkısıyor ama ben rahatsızım ve halada ılac kullanıyorum 10 seneden berı sıkıntım var. verdıklerı ınsanın mıdesını bulandırmaktan baska ıse yaramayan ılaclada hıcbısekılde yarar gormuyorum.

sıkıntılarım cok buyuk ben ne yapabılırım yardım ıstıyorum lutfen en ufak fıkrınız varsa bıle yazarsanız gercekten cok cok sevınırım

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

f32 depresıf nobet f41.1 yaygın anksıyete bunlar genelde ilaç raporlamak için konulan tanılardır ama özürlülülk ölçütünde malesef olsada geçirmiyorlar kardeşim banada ilaç raporlarlarken aynı bu tanıları koymuşlardı oysaki hastalığım bu değil

Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya hocam yalova devlete gittim epikirzlerimle mesele teshis tegil doktor sonucu yok yani ne duzeldi ne duzelmedi epikirzde tedavi devam ediyo dedi piskiatri doktoru sonuc lazim dedi yani ya kısmen duzelen yada duzelmeyen benim muayine oldugum ........ da ben her defasinda kullandigim ilaclardan kismen yarar gordugumu sikintilarmin devam etdigni soledim bna diyoki sonucu belli degil diyo olmus 8 ay baska doktora gitme ozgurlugun var diyo bende simdi dgerv doktora yedaviye basliyacam

Abicim olay su biyerlerde dayin olmayinca boyle surunduruyolar ben nelere tanik oldum nelere ama isye yapabilecegimiz bisy yok bastaki serefsizler ancak kendi cocuklarina gemicik alsin ama bizim gibi vatandaslara hak yok bu ulkede hergun bangir bangir bagriyolar haysiyetsiz serefsizler sosyal hukuk devleti diye hani nerde sosyal hukuk devleti ben ne sakat sayiliyorum ne saglam gozumden sebeb bir suru hakkim elimden alindi bashekime gidiyorum ........ cocugu bana git boyacilik yap diyo varmidir boyle bisy kendi cocuklarina boyle bisy olsa en ama en babasini alirlar ahh ahh nedesem bos nedesem

Üye
    mustafa2014 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.06-2014
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm kardeşim bende seninle ayni dertten muzdaribim yüzde 40 piskiyatriden raporun var sen naaptin nazil bir yol izledin mesaj atar misin

Piskiyatriden yuzde40 rapor aldim ama f32 kismen diyor ankara ya gondersem ne olur lütfen yardimci olun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Mustafa bey,

sakatlık oranı cetveli'ne göre aldığınız % 40 ve üzeri rapor çok sınırda bir orana sahip. Onun için ANkara ne şekilde karar verir, tahmin etmek zor. Ama yapacak bişey yok. Siz rapor ile başvurun, sonucu bekleyip görelim...

Üye
    mustafa2014 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.06-2014
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaslae vergi mahkemesine başvurduğumuz da eski verilen geçerli oluyormuş dogrumu cevap hazin lutfen

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12