Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atakanatbatman Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed recai kanat
    Son Giriş
    11.06-2013
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yukarıdakı tum soruları ve cevapları okudum da aradıgım sorunun cevabını bulamdım

benım sağ kolumda kas hastalığı olan miyopatı dedıklerı hastalık var. askerden ıkı sene once çuruk aldım ve su an unv okuyorum. okudugum bolum sağlık bolumu ve çok zorlanıyorum. bu yuzden omss ye gırmeyı dusunuyorum.
    acaba sağ kolumdan dolayı % 40 rapor alabılır mıyım
    alamayacak durumda ısem rapor almycm kı okudugum bolum için bitirince sıkıntı olmasın

bıraz bılgı verırsenız sevınırım şimdden çok tş ederm...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bulunduğunuz ilin yetkili hastanelerinden birine başvurarak rapor alabilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post863235

Tek Üst Ekstremite Bozukluğu Özür Oranları:

Dominant Ekstremite (Sağ kol için):

1-hafif: Kişi etkilenmiş ekstremiteyi kendine bakım, günlük aktivitelerinde ve tutmada kullanabiliyor,fakat parmak hareketleri ince becerisinde zorluk yaşıyor:% 10
    2-hafif Orta: Kişi etkilenmiş ekstremiteyi zorlukla kendine bakım için kullanabiliyor, eşya kavrayabiliyor ve tutabiliyor fakat parmak hareketlerinde ince beceri yok:%25
    3-Ağır Orta: Kişi etkilenmiş ekstremiteyi kullanabiliyor fakat kendine bakım aktivitelerinde zorlanıyor:% 40
    4-Ağır: Kişietkilenmiş ekstremiteyi kendine bakım veya günlük aktivitelerinde kullanamıyor:% 60