Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emredt91 Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhabalar. Benim mitokondrial genetik bir hastalığım var. 2012 Kasım ayında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi nden % 65 engelli raporu aldım. Raporda h Sınıfı ehliyet ibaresini işaretlememişler. Başta önemsemedim ama araç şart. Bunu düzeltmek için ne yapmalıyım? yeniden heyete girmeli miyim? Girersem % 65 balthazarda dahil olur mu?bu arada ocak 2013 te açık kalp ameliyatı oldum.rapora etkisini öğrenmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kuruldan onaylanıp çıkan raporunuza ibare ekletemezsiniz. Yeniden rapor almanız gerekiyor.

Üye
    aynrkdrcnr Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    ÇANAKKALE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba su anda hakem heyeti için sıra bekliyorum ve ben saflık kuruluna h sınıfı ehliyet için dilekçe vereyim dedim ayrıca basvur dedi iyi de daha işleme girmeden o ibareyi ekleyemezler mi? Verecekleri rapor belli ve sürekli %59 SAG BRAKİAL PLEXUSacil yardım lütfen heyete girmeden yapmam gereken bişey var mı?