Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bayram25 Avatarı

Gerçek Adı
    bayram
    Son Giriş
    15.05-2013
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    13 yaşında sol böbregimden taş aldılar devlet hastanesinde 13 dikişim var sag böbregimde doguşdanda %4 çaşılıyormuş dokdorda bunu alalım sana favdası yok dedi zararı olur dedi 19 yaşındada sag börbegim alındı şu an 1800 günü doldurdum emekli olabilirmiyim yada olması için ne gerekiyo hiç bir bilgim yok szden yardım istiyorum 4 yaşındada kızım var erken dogumdan dolayı sag kısmında tutmuyor yürürken ayagını kardıramıyo sürüyo sag elinide açamıyo yumruk halinde tutuyor şu an reabilitasyon merkezine gidiyor ayda 8 saat dokdorlar hafif özürlü olarak &80 raporuvar devlet hastanesinin verdigi bunun için nereye baş vurabilirim şimdiden yardımınız için sagolun

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Tek böbrek için;

Diğer böbrek tamamen normal:% 10
    Diğer böbrek tamamen normal, potansiyel hastalık mevcut (örnek: taş hastalığı):% 15
    Diğer böbrekte intermitan semptom veren ve devamlı tedavi gerektirmeyen üst üriner
    sistem hastalığı:% 20
    Diğer böbrekte devamlı takip ve sık tedavi gerektiren üst üriner sistem hastalığı:% 25
    Diğer böbrekte cerrahi ya da medikal tedavi yeterli tedavi sağlanamayan üst üriner sistem hastalığı:% 30

Üye
    bayram25 Avatarı

Gerçek Adı
    bayram
    Son Giriş
    15.05-2013
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani emeklli olabiliyozmu yada bir yerlerde yardım faydası oluyomu bu bilgilendirseniz iyi olur şu anki tek börbegimdem taş aldırdım yani o böbrekde işlem gördü

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Malulen emekli olamazsınız 60% almanız gerekiyor ama erken emekli olmak içinde 40% üzeri almalısınız, şansınızı deneyebilirsiniz ama çok zor başka rahatsızlıklarınız yoksa..
    Şu tablodan bakabilirsiniz şartlarınıza:
    2008 oncesi - Sol böbreğimden taş alındı, sağ böbrek çalışmadığı için alındı. Emeklilik..?

Ayrıca çalışıyorsanız kızınızın üzerinden vergi indirimi alabilirsiniz defterdarlığa kızınızın raporuyla başvuru yaparak, ancak emekli olamazsınız kızınızın raporuyla.

Kızınızın adına 2022 ve Evde Bakım maaşlarını alıyor musunuz?